Як вивести індикатор на екран.

З виходом сьомої версії операційної системи Windows у користувачів з'явилася можливість виводити на робочий стіл різноманітні індикатори . За допомогою гаджетів можна бачити на екрані: рівень заряду батареї ноутбука, якість сигналу бездротового з'єднання, вхідний та вихідний мережевий трафік, навантаження процесора і оперативної пам'яті і багато інших системні відомості.
Інструкція
1
Щоб активувати необхідний вам індикатор, клацніть на робочому столі правою кнопкою миші і виберіть команду «Гаджети» з контекстного меню. У діалоговому вікні ви навряд чи знайдете безліч різноманітних міні-додатків - попередньо встановлених гаджетів дуже мало, тільки найнеобхідніші (на думку розробників). Але ви можете розширити їх список.
2
Для цього клацніть по посиланню «Знайти гаджети в інтернеті», розташованої в правій нижній частині діалогового вікна. Відкриється браузер, і ви будете перенаправлені на офіційний сайт компанії Microsoft, де вам буде запропоновано вибрати гаджети. Щоб вивести на екран потрібну програму, скачайте і запустіть інсталяційний файл. Гаджет автоматично додасться в список, а на робочому столі з'явиться індикатор.
3
Якщо ви не знайшли того, що хотіли на офіційному сайті розробників, скористайтеся пропозиціями інших авторів програмного забезпечення. Приміром, на сайтах www.sevengadgets.ru і www.wingadget.ru зібрані великі колекції всіляких індикаторів системних процесів, а також інші корисні гаджети. Виберіть категорію, скачайте кілька різних варіантів, спробуйте їх у справі і залиште собі такі додатки, які повністю задовольнять ваші запити.
4
Якщо ви користуєтеся більш ранньою версією Windows, можете скачати і встановити безкоштовну програму Thoosje Windows 7 Sidebar. З її допомогою ви отримаєте доступ до системних даними через індикатори , ідентичні гаджетам в Windows 7. Завантажити програму можна на офіційному сайті розробників за адресою http://www.thoosje.com/windows-7-sidebar- for-xp-and-vista.html.
Корисна порада
Більшість гаджетів Windows 7 надають доступ до налаштувань зовнішнього вигляду і іншим опціях індикатора. Щоб відкрити меню конфігурації, наведіть курсор на гаджет: праворуч від нього з'являться кнопки управління програмою.