Як намалювати Кьюбі.

Труднощі при зображенні фантастичних літературних і мульт-перонажей полягає в тому, що їх неможливо змалювати з натури. Однак у випадку з Кьюбі дане правило порушується. Зовнішній вигляд цього монстра створений на основі звичайної лисиці. А значить при роботі ви можете орієнтуватися на його прототип.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівці.
Інструкція
1
Уважно розгляньте будову тіла лисиці. Якщо у вас немає можливості сходити в зоопарк і зробити там замальовку, знайдіть відео з твариною в інтернеті. Запам'ятайте характерні риси звіра - витягнуту гостру мордочку, більш витончене, ніж у вовка, статура, пишний хвіст.
2
Подумайте, в якій позі ви хочете зобразити Кьюбі. Щоб передати міць і велич, можна намалювати його анфас, точка зору художника при цьому повинна знаходитися трохи нижче голови Кьюбі.
3
Намалюйте груди і широко розставлені передні лапи. Пропорції справжньої лисиці можна спотворити, зробивши лапи довші. Праворуч намалюйте бік тварини. Він повинен бути вдвічі коротше лап. Лінію спини опустіть вниз, лінію живота біля задніх лап закруглите. Фому задніх лап скопіюйте з реального прототипу, то також збільште їх довжину.
4
Від основи шиї Кьюбі до кінчиків його вух відміряйте відстань, рівну довжині тулуба. Це простір розділіть навпіл. На нижній половині намалюйте шию лисиці. Вона повинна бути волохатою, схожою на гриву лева. Верхню половину поділіть на три рівних відрізка. На верхньому намалюйте широкі загострені вуха Кьюбі у формі трикутників. Вираз морди зобразите на свій розсуд - можна намалювати ошкірену пащу або закриту.
5
Відмітна особливість цього персонажа - дев'ять хвостів. Намалюйте їх пишними, хижо вигнутими, перебільшено великими.
6
Розфарбуйте малюнок. Знайдіть в інтернеті фотографію лисиці, що стоїть приблизно в такій же позі. Фарбуйте Кьюбі з урахуванням розподілу світла при такому ракурсі. Спочатку залийте кольором самі освітлені ділянки, потім додайте тіні, вимальовуючи обсяг. Щоб передати фактуру шерсті, дочекайтеся, поки висохне заливання фарбою. Потім намалюйте окремі ворсинки акварельними олівцями.
7
Щоб підкреслити міць персонажа, можна перебільшено зобразить його м'язи. Їх розташування і форму можна скопіювати з зображення м'язів будь-якої тварини з схожим будовою тіла.