Як визначити, Яка стрижка буде відповідною.

Жінки прекрасно розуміють, що за допомогою вдало підібраною зачіски можна змінити на краще навіть саму пересічну зовнішність. Тому-то догляду за волоссям і стрижкам значна частина представниць прекрасної статі приділяє особливу увагу. Як же не помилитися у виборі і визначити, яка стрижка ідеально підійде саме вам?
Інструкція
1
Щоб в черговий раз вирішити, як постригтися, для початку запитайте себе, скільки часу ви готові витратити на укладку і чи є у вас для цього всі необхідні інструменти.
2
Крім того, подумайте, наскільки часто ви хочете відвідувати перукарню, адже деякі стрижки швидко втрачають свою форму, і волосся доводиться часто підрівнювати. Коротка стрижка буде виглядати ідеально, якщо ви будете ходити до майстра раз на місяць, довга витримає без цирульні і два чи три місяці.
3
Найважливіший фактор при підборі стрижки - врахувати структуру волосся. Відмовтеся від довгих, якщо у вас легкі і тонкі волосся, оскільки вони будуть виглядати рідкісними. Таким волоссю потрібна пряма і послойная стрижка, яка додає об'єм. Якщо ж у вас густі і жорсткі волосся, попросіть зробити вам стрижку, яка зменшить їх «вага». Чи не стрижіться дуже коротко, т.к. волосся виглядатиме стирчать.
4
Визначте свій тип обличчя, вставши перед дзеркалом і прибравши волосся. Розрізняють м'який і жорсткий типи. До першого відносяться особи овальні, круглі, грушоподібні і сердечком; до другого - трикутні, квадратні, прямокутні і ромбовидні.
5
Пам'ятайте, що вас буде прикрашати така стрижка, яка найкраще підкреслить достоїнства ваших рис обличчя, а також згладить або сховає недоліки. Виходите з того, що естетично ідеальною вважається овальна форма обличчя, і при підборі стрижки спробуйте уявити, як повинні розташовуватися ваше волосся, щоб «спорудити» видимість овалу. Тобто кругле обличчя стрижка повинна візуально подовжити, широке вгорі - сховати під волоссям, а нижню його частину - розширити; квадратне можна пом'якшити, надавши йому округлість за допомогою чубка або завитків і т.д.
6
Тип зачіски вибирайте, враховуючи вплив навколишнього середовища. Так, якщо ви живете у вологому кліматі, то будь-які волосся можуть виглядати пухнастими і сальними, якщо у вашій місцевості нерідкі пилові бурі, то волосся доведеться часто мити, в холоді - надягати головні убори і т.п.
7
Майте на увазі, що ваш стиль життя також є важливою умовою підбору стрижки. Якщо ви живете на роботі, то складна укладання, яка вимагає багато часу і зусиль, явно не для вас. Фізична праця або заняття спортом теж вплинуть на зовнішній вигляд зачіски. Вибирайте те, що дозволить вашому волоссю виглядати доглянутими в будь-якій ситуації.
8
Приходячи в салон краси, не забувайте брати з собою фотознімки або вирізки з журналів із зразками стрижок, які вам подобаються. В цьому випадку вам, по-перше, не доведеться пояснювати «на пальцях», що ви хочете отримати на голові, і, по-друге, ви будете мати можливість обговорити з перукарем різні варіанти і дійсно знайти саме таку стрижку, яка вам підходить.