Як пити чай пу ер.

Чай Пу ер - рідкісний чай з глибоким, багатим ароматом і насиченим смаком. Як і чорний чай, він ферментуєтся, але, так само як вино чи сир, проходить через бродіння. Пу ер зазвичай продається в спресованому вигляді, існує десяток доступних йому форм від цегли до пластинок, від дисків до крихітних чаш. Колись дорогоцінний пресований пу ер служив одним з видів китайської валюти.
Інструкція
1
Все натуральні чаї володіють якими-небудь корисними властивостями для здоров'я, але навіть на їхньому тлі пу ер унікальний - він єдиний здатний знижувати рівень холестерину в крові, і це доведено науковими дослідженнями. Допомагаючи травленню, особливо засвоєнню жирної їжі, пу ер стає ідеальним завершенням трапези.
2
Якісний пу ер продається пресованим. Найпростіший може бути упакований і в заварювальні пакетики. Якщо у вас елітний дорогий чай, то перед тим як приступити до його приготування, вам потрібно буде відокремити деяка кількість від загальної маси. Для цього використовують ножик схожий на устричний - з вузьким коротким і тонким лезом. Їм відокремлюють тонкі горизонтальні верстви пресованого пу ера, схожі на пластівці.
3
Але перед тим як почати отслаивать необхідну вам кількість чаю, «цеглина» необхідно промити. Чим пу ер старіше, тим він коштовності, але від часу на ньому збираються не тільки порошинки, але і різні бактеріальні та грибкові культури. Вони сприяють його ферментації і бродінню, надають йому особливий ні на що не схожий аромат, але абсолютно не потрібні вам у вашому напої. Тому залийте плитку пу ера гарячою водою і потримайте в ній, але не більше 5 секунд.
4
Покладіть пластівці чаю в промитий глиняний чайник, залийте його чистою кип'яченою водою, доведеної до температури 100оС. Води має бути стільки, скільки порцій чаю ви збираєтеся випити за раз плюс ще пару чайних ложок. Наполягайте чай 1-2 хвилини. Розлийте пу ер по чашках. В чайнику повинно залишитися трохи води, стільки, скільки необхідно, щоб чаїнки НЕ сохли. Свіжозаварений пу ер прекрасного червоно-коричневого кольору з виразним ароматом. Пийте його не поспішаючи, як вино, насолоджуючись кольором, смаком, ароматом.
5
Знову залийте пу ер окропом. Для другої заварки, так як чаїнки вже повністю просочилися водою, достатньо 5-10 секунд. Знову розлийте чай, залишивши трохи води на дні. Пу ер можна заварювати ще 2-3 рази, отримуючи щоразу напій з різною інтенсивністю смаку, кольору і запаху.