Як авторизувати гаманець webmoney.

Електронні гроші дуже зручні для покупок в інтернеті. Ви повністю контролюєте процес, а ваші основні засоби в офлайні захищені від посягань шахраїв. Одна з найбільш популярних платіжних систем - WebMoney.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://www.webmoney.ru/і зареєструйтеся. Для цього можна натиснути велику зелену кнопку зліва або дрібну напис у правому верхньому куті. У вікні, вам запропонують ввести номер мобільного телефону в міжнародному форматі. Ввівши цифри, ви переходите до наступного етапу - надання персональних даних.
2
Заповніть графи анкети. Обов'язкові пункти виділені жирним шрифтом. Необхідно вписувати достовірні відомості. Паспортні дані повинні відповідати реальності. Трохи пізніше вам доведеться надавати скановані файли його сторінок. Прізвище може бути написана і кирилицею, і латиницею. Наступний етап - перевірка e-mail.
3
Загляньте в ящик електронний пошти, яку ви вказали в анкеті. На нього має прийти лист з реєстраційним кодом. Введіть його на сайті платіжної системи в розділі «перевірка e-mail». Натисніть кнопку «продовжити». Цю процедуру можна робити не відразу: код дійсний протягом 10 днів.
4
Пройдіть перевірку телефону. На заявлений вами номер прийде повідомлення з перевірочним кодом. Введіть його в віконці. Процедура буде завершена висилкою на електронну адресу вашого ідентифікаційного номера - WMID. Він, логін пошти і ваш пароль - ключі для користування новим інтернет-гаманцем.
5
Завантажте програми та файли для більш оперативної роботи з системою. Посилання на завантаження знаходиться внизу головної сторінки сайту WebMoney. На сторінці, виберіть варіант, який підходить у вашому випадку. Пройдіть стандартну процедуру встановлення та авторизації, як описано вище.
6
Отримайте персональний атестат. Це цифрове свідоцтво, яке дозволяє користувачеві розширити можливості свого веб-гаманця. Для здійснення платежів бажано отримати хоча б початковий атестат. Для цього відскануйте заповнені сторінки паспорта і збережіть ці файли на відповідній сторінці сайту WebMoney. Після перевірки відповідності представлених даних вам прийде повідомлення на e-mail. І ви можете починати активно користуватися своїм електронним гаманцем.
Корисна порада
Встановіть на свій комп'ютер спеціальну клієнт-програму webmoney keeper classic, якщо працюєте на одному робочому місці. Якщо ви мобільні, використовуйте web-додаток webmoney keeper light, яке всі дії виробляє у віддаленому доступі. Також є інструмент WebMoney Keeper Mobile для платежів з мобільних пристроїв.
Сервіс WebMoney являє собою міжнародну систему розрахунків, засновану в 1998 році. Гаманці WebMoney спрощують фінансові розрахунки між юридичними та фізичними особами, електронні гроші в гаманцях еквівалентні сьогоденням.
Інструкція
1
Увійдіть у системі WebMoney. Введіть необхідну від вас інформацію, повторіть її введення, коли система запросить повтору. Після реєстрації перегляньте пошту - там повинно бути лист, що вимагає підтвердження ваших намірів по реєстрації. Пройшовши по зазначеній там посиланням, ви потрапите в програму системи платежів WebMoney.Виберіте для себе оптимальну програму для роботи з електронними платежами: WM Keeper Classic (для Microsoft Widows) або WM Keeper Light (для будь-якої іншої операційної системи) і скачайте її. Після того як програма встановлено, переходьте до операції створення web-гаманця.
2
Запустіть програма WM Keeper Classic або WM Keeper Light. Виберіть вкладку «Гаманці», у вільному місці вікна правою кнопкою миші викличте меню і виберіть поле «Створити ...». Створюючи свій перший гаманець, ви побачите вікно з заголовком «У вас немає жодного WM-гаманця!». Натисніть кнопку «Далі».
3
У списку грошових еквівалентів виберіть необхідний вам. У вибраній вами валюті будуть надходити гроші на рахунок. У нижньому порожньому полі введіть назву даного гаманця і натисніть кнопку «Далі». У наступному вікні погодитеся з умовами угоди використання гаманця, зазначивши даний пункт галочкою, і знову натиснувши «Далі» .Ваш гаманець тільки що був створений! Ви побачите інформацію по ньому в наступному вікні. Далі гаманець буде відображатися при запуску програми WM Keeper Classic (Light) у вкладці «Гаманці».
Зверніть увагу
Найпоширеніші використовувані валюти в гаманцях - це рублі, долари і євро.
Корисна порада
Сервіс платежів WebMoney дуже зручний при оплаті послуг мобільного телефону, інтернету не виходячи з дому. Весь список послуг можна побачити, зайшовши у вкладку програми WM «Мої WebMoney». Це відмінний спосіб перерахувати або отримати гроші від своїх друзів, родичів, роботодавців.