Як назвати дівчинку з по батькові Олександрівна. Як назвати дитину по батькові.

Психологи вважають, що дане дитині ім'я впливає на його характер. А по батькові несе в собі генну інформацію. Воно здатне пом'якшувати або навпаки загострювати риси, що склалися під впливом імені. Тому дуже важливо не просто вибрати дитині ім'я, але і поєднувати його з батькові .
Інструкція
1
Вибираючи ім'я дівчинці з батькові Олександрівна, треба враховувати, що вони енергійні, ніжні, добрі, часом норовливі, але в теж час імпульсивні і рвучкі (спочатку щось роблять , а потім обмірковують свій вчинок). Крім того, вони великі спорщици і гордячки. Товариські, але при цьому відрізняються волелюбністю та завзяттям. Дуже захопливі натури і часто змінюють свої уподобання.
2
Щоб пом'якшити негативні риси характеру, які додасть малятку батькові Олександрівна, слід підібрати їй м'яко звучить ім'я - Ірина, Світлана, Наталя, Віра, Олена, Аліна, Аміна, Поліна, Уляна - володарки яких мають поступливий і спокійний характер. М'які або співучі імена містять голосні і сонорні приголосні «л», «м», «н».
3
Зверніть увагу, що імена, в яких присутні тверді парні дзвінкі приголосні (особливо в поєднанні з «р») сприяють формуванню у дівчинки сильного, наполегливого і твердого характеру. Це такі імена, як Жанна, Дарина, Дарина, Божена, Богдана. Вони посилять впертість і волелюбність, які притаманні володарками по батькові Олександрівна.
4
Обов'язково враховуйте, в який час року народилася ваша Олександрівна. Дівчатка з цим батькові , народжені взимку, мають чоловічим характером, тому особливо важливо давати їм «м'які» імена. «Весняні» і «літні» Олександрівни вразливі, недовірливі і ранимі. Їм підійдуть більш «тверді» імена. А «осіннім», як цільним натурам, підходять і ті, й інші.
5
Вибирайте таке ім'я, щоб воно легко вимовлялося саме по собі і було співзвучно батькові. Якщо в імені буде багато згодних звуків проголошення його в поєднанні з батькові Олександрівна (в якому теж присутня скупчення приголосних) буде ускладнено.
6
Якщо ви вибираєте дівчинці рідкісне ім'я, зробіть фоносемантіческімі аналіз. Для цього придумані спеціальні програми, які допоможуть зрозуміти, яку саме реакцію викличе фонетичне звучання імені разом з батькові .
7
Традиційно вважається, що до батькові Олександрівна підходять імена Валерія, Марина, Марія, Катерина.