Як вирахувати вислугу.

Значний професійний стаж, робота в особливих умовах - ось гарантії того, що людина отримає пільги, надбавку до заробітної плати і вийде на пенсію раніше звичайного терміну. Щоб вирахувати вислугу років, знадобиться трудова книжка, а для військових - військовий квиток.
Вам знадобиться
  • - трудова книжка;
  • - військовий квиток;
  • - калькулятор.
Інструкція
1
Знайдіть свою професію в реєстрі, зазначеному в Законі РФ «Про державні пенсії». Цим документом визначається, скільки саме років роботи вважається за вислугу років. Наприклад, для лікаря це буде 25 років, якщо він протягом цього часу трудився в сільській місцевості.
2
Вирахуйте тривалість стажу відповідно до записів у трудовій книжці, військовому квитку. Якщо в них присутні не всі записи, підтвердіть робочий стаж, надавши інші документи. Це довідки з місця роботи, накази про призначення, вони допоможуть визначити дату прийняття на посаду.
3
Складіть всі періоди трудової діяльності в різних організаціях, якщо ви кілька разів змінювали місця служби. Працювали безперервно на одному місці? Тоді визначити власний стаж не складе труднощів. Пам'ятайте - враховуються тільки округлені значення, припустимо, не 23 роки і 3 місяці, а тільки 23 роки. Не вважайте той стаж, коли на одному місці ви пропрацювали менше року.
4
Якщо ви військовослужбовець, перевірте, пропрацювали ви 12 років і півроку за основною професією. Загальний же стаж повинен бути не менше 25 років, а вам вже має виповнитися 45 років. Це мінімальні вимоги для отримання вислуги років військовими.
5
Визначте розмір пенсії за вислугою років - вирахувати 55% від середнього заробітку. Якщо ви продовжуєте працювати, коли вже отримали право на вихід на пенсію за вислугою років, за кожен пророблений рік додайте по одному відсотку до отриманих цифр. Але тут є нюанс - підсумкова сума не повинна перевищити ліміт в 75%.
Витрати в бухгалтерському обліку - це зменшення прибутку за допомогою вибуття активів організації, наприклад, грошових коштів або появи яких-небудь зобов'язань перед іншими організаціями.
Інструкція
1
Витрати , пов'язані з виробництвом продукції поділяються на прямі і непрямі. Прямі витрати - це, наприклад, заробітна плата персоналу, зайнятого безпосередньо виробництвом продукції, закупівля матеріалу для виробництва продукції. Непрямими витратами зізнаються: зарплата адміністративно-управлінського відділу, інші витрати, які не впливають на випуск продукції, наприклад, канцелярське приладдя.
2
Непрямі витрати відображаються на рахунку 25 «загальновиробничі витрати» або на рахунку 26 «загальногосподарські витрати». По закінченню місяця витрати, записані на рахунку 25, підсумовуються і списуються проводкою: Д20 «основне виробництво» К25.
3
Також надходять і з витратами, які відображені на рахунку 26, тільки кредитуються вони з рахунку 26. Також з 26 рахунку списати можна на дебетовий 90 «продажу».
4
Після переміщення готової продукції на склад бухгалтер повинен це відобразити проводкою Д43 «готова продукція» або 40 «випуск продукції» К20.
5
Після продажу продукції робиться запис: Д90.2 «собівартість продажів», К43 «готова продукція» .З вище написаного випливає, що суму витрат можна подивитися, відкривши сальдо по рахунку 90.