Як внести в чорний список абонента. Як намалювати дятла.

Чорний список - настройка телефону, що дозволяє ігнорувати конкретного абонента і не приймати дзвінки від нього. Апарати деяких моделей дозволяють додавати номер в чорний список , але частіше позбутися неприємних розмов допомагає спеціальна послуга оператора.
Вам знадобиться
  • Cотовий телефон з сім-картою будь-якого оператора.
Інструкція
1
Налаштування чорного списку на апараті кожної моделі проводиться з невеликими відмінностями. Приміром, в базових телефонах Nokia (1616, 1280 і близькі) ця настройка навіть називається по-іншому - фільтрація номерів. Якщо на телефоні встановлено англійську мову замість російського, то це буде настройка "Screening numbers".
2
Відкрийте меню телефону. Далі виберіть папку «Налаштування» та підпункт «Налаштування викликів». Знайдіть пункт «Фільтрація номерів» і натисніть двічі, щоб відкрити поле додавання номера.
3
Введіть номер вручну або виберіть із записної книжки. Збережіть настройки. Більше цей абонент вам не подзвонить. Замість довгих гудків він буде чути або сигнал «зайнято», або повідомлення з проханням передзвонити пізніше.
4
На більшості моделей марки Samsung додавання номера також можливо. Пошук чорного списку відбувається приблизно таким же способом, але назва опції може бути змінено. Будьте уважні: контролюйте список , щоб туди не потрапив номер потрібної людини.
5
Якщо апарат не підтримує чорний список , підключіть його в салоні оператора або самостійно. Для цього або відвідайте офіс продажів конкретного оператора, або наберіть USSD-команду на телефоні.
6
Абоненти «Билайн» можуть підключити послугу «Чорний список самостійно по наступній команді: * 110 * 771 * номер неугодного абонента в міжнародному форматі #. Номер вводиться через +7 замість 8 (для Росії).
7
Абонент «Мегафон» повинен попередньо підключити послугу. Відправте пусте СМС-повідомлення на номер 5130 або наберіть USSD-команду * 130 #. Після цього, слідуючи інструкціям оператора, внесіть телефон в чорний список .
8
Інші оператори (Skylink, МТС) також надають подібну послугу. Інформацію про вартість підключення і максимальній кількості номерів у списку уточнюйте на сайті свого оператора.