Як вибрати коляску для двійні.

Купівля коляски для двійнят, як правило, викликає безліч запитань у батьків. Адже вона повинна бути зручна і для мами, і для дітей. Так чому ж керуватися, здійснюючи нелегкий вибір?
Інструкція
1
Заздалегідь продумайте, в яку погоду і в яких умовах буде експлуатуватися коляска. Одна справа возити малюків по асфальтових доріжках в літньому парку, зовсім інша - по засніженому пустирю взимку. Виходячи з ваших вимог, оцініть маневреність коляски. Особливу увагу звертайте на ширину коляски і діаметр коліс. Чим менше ширина і більше діаметр, тим маневрений коляска.
2
В магазинах широко представлені три типи колясок для близнюків і двійнят: «трансформер» (положення сидінь можна міняти), «паровозик» (сидіння розташовуються один за одним) і «класична» (сидіння розташовуються поруч один з одним). Кожен з типів має свої плюси і мінуси. Так, наприклад, якщо мама кожен день спускається на прогулянку з коляскою і двома малюками з 12 поверху, то їй більше підійде «паровозик», ширина якого дозволяє перевозити коляску в ліфті. Для тривалих прогулянок з двійнею більше підходить «класична» модель: на відміну від «паровозика», в цій колясці кожна дитина має хороший огляд. Однак і той, і інший тип відносяться до «літньому варіанту». А ось «трансформер» підійде для всіх сезонів, так як у неї знімаються не тільки сидіння, але і короба.
3
Врахуйте вага коляски. Для батьків двійні цей критерій вибору, мабуть, один з найважливіших - адже до ваги коляски додасться вага не одного, а двох дітей. Як правило, «трансформери» важать більше інших варіантів. Якщо у мами немає помічника, таку коляску буде дуже важко піднімати і опускати по сходах.
4
Зупиніться на оптимальному співвідношенні «ціни-якості». Коляску для двійні можна знайти і в фірмовому магазині, і на ринку, і у вторинній продажу в інтернеті. Ціна скрізь буде різною. Яка ж із них адекватна? Відносно колясок для двійні безвідмовно діє правило: чим вище ціна, тим вища якість. Коляска відчуває «подвійні» навантаження, а значить, пред'являються підвищені вимоги до якості запчастин і матеріалів. Дешева коляска починає швидко ламатися і звичайно не витримує роки експлуатації. В середньому вартість варіанта, придатного для довгої експлуатації, починається від 8500-9000 тисяч рублів (ціна нової коляски).
5
Купуючи вже колишню в експлуатації коляску , віддавайте перевагу відомим брендам. Як випливає огляньте коляску , приділивши особливу увагу місцям з'єднання деталей і рухливим елементам. Обов'язково перевірте колясочний гальмо.