Як вивчити англійську мову за тиждень. англійська складання слів.

Газети і сайти рясніють оголошеннями, в яких пропонуються методики освоєння іноземного мови в найкоротші терміни. Навіть якщо якісь з цих методик дійсно ефективні, добре і надовго вивчити мову можна тільки займаючись цілеспрямовано не один рік або ж проживши в англомовній країні якийсь час. І все ж, якщо вас чекає поїздка за кордон або з якоїсь причини терміново знадобилося знання англійської, можна отримати мінімальні необхідні знання та за тиждень.
Вам знадобиться
  • - російсько-англійський розмовник або самовчитель;
  • - аудіопрограми;
  • - фільми англійською з російськими субтитрами.
Інструкція
1
Перше, що вам доведеться зробити, - це, звичайно, вивчити англійську алфавіт. Освойте написання і звучання букв, при цьому краще скористайтеся аудіопрограму. Вивчіть також стандартні сполучення букв і їх звучання. Після цього вивчите основні правила граматики й основні обороти, щоб розуміти структуру пропозицій.
2
Якщо англійська потрібна вам для якоїсь певної мети, для участі в якомусь заході, то зосередьтеся на даній конкретній області, будь то кулінарія, медицина і т.д. Якщо ви плануєте туристичну поїздку і хочете почувати себе там вільно, придбайте російсько-англійський розмовник, де є розділи з лексикою на тему спілкування в аеропортах, магазинах, ресторанах, в музеях, в громадському транспорті і на вулиці. В таких виданнях є перелік типових фраз, які можуть знадобитися завжди: як вітати і прощатися, як запитати дорогу кудись, як дізнатися час і т.д. Добре, якщо до розмовник буде додаватися аудіодиск, тоді ви навчитеся сприймати англійські слова не тільки візуально, а й на слух.
3
Якщо немає необхідності вивчити лексику з певної тематики, почніть займатися темою, яка ближче вам. Людина швидше за все вчиться і освоює те, що йому цікаво. Якщо ви, наприклад, захоплюєтеся Шекспіром, вивчіть його біографію та короткий зміст книг англійською. Якщо ви любите кулінарію або психологію, читайте рецепти або тематичні статті. Переведіть і навчіться свої улюблені пісні на англійській мові. Коли ви ввійдете в смак, можете переходити на інші теми. Але на початку в будь-якому випадку доведеться вивчити мінімальний набір найбільш вживаних слів і виразів, а також правил граматики.
4
В навчанні важлива дисципліна. Складіть план занять, виділіть собі певний час доби, коли ви можете спокійно займатися, відведіть на це потрібну кількість годин і намагайтеся дотримуватися цього розпорядку. Не дозволяйте собі лінуватися і відкладати урок на завтра. Кожен день повторюйте матеріал, пройдений вчора. Раз в два-три дня попросіть друга або кого-небудь із домашніх провести для вас диктант на закріплення вивченої лексики.
5
Дивіться фільми англійською. Природно, цей процес приносить задоволення тільки тим, хто вчить англійську давно і досить добре в ньому орієнтується. Ваша ж задача на початковому етапі - не понять все, про що там говорять, а звикнути до звучання англійської мови. Тому навіть якщо ви будете весь час дивитися на російські субтитри, ваш слух тим часом буде потроху адаптуватися до іноземної мови.
6
Попросіть друга допомогти вам у вивченні мови . Це буде можливість і для нього самого отримати нові знання. Вивчіть слова і вирази з якого-небудь уроку і розіграйте сценку з діалогами.
Зверніть увагу
Якщо ви займаєтеся більше години, то кожні 40 хвилин робіть перерву в декілька хвилин.
Корисна порада
Ви можете записатися на курси або тижневий тренінг, де швидко навчають мінімально необхідного набору слів і виразів, правил граматики.