Як робити курсовий проект.

Курсовий проект представляє собою один з найбільш важливих видів самостійної навчальної роботи студентів вузів. Його основне призначення - продемонструвати здатність учня самостійно вирішувати науково-практичні завдання. Курсові проект и виконуються на кожному курсі протягом одного семестру або року та їх успішний захист є обов'язковою умовою для отримання позитивної оцінки з відповідного навчального предмету.
Вам знадобиться
  • - методичні вказівки з написання курсового проекту;
  • - підручники по досліджуваному курсу;
  • - читацький квиток для відвідування бібліотеки;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет для збору матеріалів;
  • - папір;
  • - письмове приладдя;
  • - калькулятор.
Інструкція
1
Для того щоб успішно підготувати курсової проект намагайтеся дотримуватися зазначеної стратегії. В першу чергу, не відкладайте роботу на найостанніші дні перед остаточним терміном здачі. Неможливо написати справді хорошу роботу в поспіху за пару днів. Крім того вам знадобиться ще додатковий час для підготовки свого виступу на захисті.
2
Отримавши завдання по курсовому проект у, уважно вивчіть його, перш ніж приступити до роботи. Якщо завдання здається недостатньо ясним або занадто складним, проконсультуйтеся з науковим керівником. Переконайтеся, що ви добре розумієте поставлену задачу і уявляєте, яким способом будете її вирішувати. Однак майте на увазі, що хоча викладач повинен дати вам консультацію по проект у, він не повинен виконувати його за вас. Тому не дивуйтеся, якщо вам буде запропоновано проявити самостійність і знайти якісь власні рішення.
3
Після уважного вивчення завдання по курсовому проект у, подумайте, які інформаційні матеріали і дані вам можуть знадобитися для його виконання. Визначте, де і яким способом ви зможете їх отримати. Якщо потрібні будь-які дослідження, розрахунки або креслення, виділіть спеціальний час для їх проведення.
4
Складіть максимально детальний план роботи. Це не тільки додасть вашому проект у логічність, а й зробить вашу діяльність більш ясною та впорядкованою.
5
Склавши план проект а, приступайте до збору необхідного матеріалу. В першу чергу слід набрати теоретичний матеріал і тільки потім проводити практичні розрахунки або дослідження. Такий порядок дій дозволить вам сформулювати якісну теоретичну базу роботи і зробить більш легкою практичну частину, оскільки ви вже будете розташовувати усіма необхідними даними.
6
Зібравши всі необхідні дані і провівши розрахунки, переходите до оформлення проект а. Зверніть увагу, що всі курсові проект и, як і інші науково-навчальні роботи студентів, оформляються в суворій відповідності до встановлених ГОСТам та навчальним закладом правилами. Якщо ви їх не знаєте, перш ніж писати роботу, з'ясуйте, якою має бути її форма. Відповідну інформацію ви можете отримати у викладача або на кафедрі, в рамках якої виконуєте свій проект .
7
Кожен курсової проект передбачає захист на семінарі з відповідного предмета або на випускаючої кафедрі. Перед захистом підготуйте текст свого виступу, продумайте його послідовність. Подбайте про наочних матеріалах, якщо вони потрібні.
8
Подумайте, які питання вам можуть бути задані в процесі захисту, і заздалегідь підготуйте можливі відповіді. Якщо на захисті будуть висловлені серйозні зауваження до проект у з боку викладача, внесіть необхідні поправки перед остаточною здачею.