Як відправити системне повідомлення.

Знайти можливість вільного спілкування в локальній мережі можна за допомогою консольного додатку, який може посилати будь-які повідомлення іншим користувачам (комп'ютерам).
Інструкція
1
Комфортність і зручність подібного способу обміну інформацією полягає в тому, що не потрібно мати підключення до інтернету для передачі повідомлень. Що має попит раніше, з розвитком інтернет комунікацій цей спосіб спілкування по мережі за допомогою програми з консолі майже забутий. При цьому консольний додаток Net send може використовуватися тільки в таких версіях Windows: 95, 98, Me, NT, 2000, 2003, XP.
2
Якщо на ваш комп'ютер і комп'ютер користувача, до якого необхідно відправити текстову інформацію, встановлена одна з перерахованих вище версій операційної системи Windows, то ви зможете відправляти і отримувати повідомлення від будь-якого комп'ютера в локальній мережі. Перейдіть в меню «Пуск» і виберіть команду «Виконати».
3
У вікні введіть cmd і натисніть Enter. Після з'явитися консоль. У ній введіть «net send адреса в мережі повідомлення або доменне ім'я комп'ютера» (без лапок). Наприклад, ось так - net send vasiapupkin прийом, перевірка зв'язку. Повідомлення «прийом, перевірка зв'язку» буде надіслано користувачеві vasiapupkin.
4
Якщо на вашому комп'ютері стоїть Windows 7 або Vista, де вимкнена служба Net send, можете встановити утиліту Sent або WinSent Messenger. Після установки будь-який з цих додатків на обох комп'ютерах вам стануть доступні всі можливості команди Net send в своїй локальній мережі. Додатка ви зможете завантажити на сайті видавця. При завантаженні використовуйте антивірусне програмне забезпечення, щоб захистити комп'ютер від різного роду вірусних загроз.
5
У випадку, якщо повідомлення послати не вдається, перевірте, що на комп'ютерах в локальній мережі працює «Служба повідомлень». Щоб перевірити, чи працює даний сервіс, запустіть в «Панелі управління» пункт «Адміністрування». Далі в списку знайдіть «Службу повідомлень» (Messenger) і перевірте її роботу.