Як обплести бісером ручку.

Обплетена бісером ручка - це оригінальний аксесуар, який буде піднімати вам настрій в сірі робочі будні. Також подібна ручка може стати незвичайним подарунком для ваших близьких.
Вам знадобиться
  • - ручка;
  • - волосінь;
  • - бісер;
  • - клей.
Інструкція
1
Для початку підберіть тонку ручку, адже після того, як ви оплетете її бісером , вона стане значно товщі. Важливо, щоб ручка не тільки добре виглядала, але їй було зручно писати.
2
На волосінь нанижіть чотирнадцять бісеринок. В залежності від товщини ручки і розміру намистин, число бісеру може варіювати, однак на стандартну ручку вам знадобиться саме чотирнадцять.
3
Стуліть частина волосіні з нанизаним на неї бісером в кільце і Протягніть волосінь в передостанню бісеринку початкового ряду.
4
Нанизайте на волосінь ще одну намистинку і Протягніть її в третю бісеринку з кінця. Просуваючись таким чином по спіралі, ви зможете повністю оплести ручку. Не забувайте постійно підтягувати кінці волосіні, щоб ваше плетіння не бовтатися на ручці, а сиділо щільно.
5
Щоб закінчити плетіння, наберіть на волосінь дві звичайні бісеринки, потім намистинку з більш широким отвором і знову дві звичайні, які ви проденете в крайню бісеринку з протилежного боку. Проробивши так кілька разів, ви оплетете край ручки. Акуратно заправте краю волосіні в роботу, при необхідності трохи підпаливши краю запальничкою. Ручка готова до використання.
6
Якщо ви не хочете переплітати намистинки, прикрасити бісером ручку можна і простіше. Для цього нанизайте на волосінь бісер. Отримані джгутом оберніть ручку, приклеюючи його швидковисихаючим клеєм. На ковпачку можна сплести пензлик або яку-небудь тваринку з бісеру, щоб ваша ручка виглядала ще цікавіше.
Корисна порада
Після того як ви навчитеся робити одноколірні ручки, можна поекспериментувати - зробити двокольорову або сплести на ручці складний узор.Плетеніе різнокольорових ручок - це відмінний спосіб утилізації залишків бісеру, яких не вистачає на більш серйозну і масштабну роботу.