Як знайти зниклі документи.

Навіть дуже потрібні документи за певних обставин можуть бути втрачені. Але перш ніж займатися їх відновленням, яке часто займає чимало часу, краще їх почати шукати. Ка ж зробити це правильно?
Інструкція
1
Почніть з пошуку втрачених документів вдома або в офісі, якщо мова йде про робочі паперах. Огляньте всі важкодоступні місця, наприклад, область під ліжком, за спинкою дивана - ті місця, куди легко могла провалитися невелика папір. Переберіть по листку все стопки документів. Залучіть до пошуків членів сім'ї, але попередньо точно поясніть їм, як виглядає той документ, який ви шукаєте.
2
Згадайте, куди ви носили документ в останній раз. Якщо ви були з ним в якій-небудь установі, поверніться туди і зверніться на пост охорони або в адміністрацію. Можливо, хтось підібрав ваші папери і передав туди. Тим, хто востаннє бачив свої документи в транспорті, слід зв'язатися з диспетчером автотранспортного підприємства або метрополітену. Для тих, хто користується залізницею, є спеціальна служба, що займається пошуком втрачених речей.
3
Додайте оголошення про зникнення паперів в інтернеті, наприклад, на сайті або форумі вашого міста. Також ефективною може бути інформація, дана для опублікування в газеті оголошень. Більш дорогий варіант - це повідомлення на телебаченні, наприклад, у вигляді рухомого рядка на місцевому телеканалі. В інформаційному оголошенні ви повинні вказати максимальну інформацію про розшукуваного документі та контакти, за якими з вами можна зв'язатися. Також ви можете оголосити винагороду для матеріального стимулювання пошуку.
4
Якщо ви підозрюєте, що документи вкрали, або ж мова йде про посвідчення особи, ви повинні звернутися в поліцію. Там ви зможете заповнити заяву, в якій ви вкажете всі факти про втрату паперів. Цілком можливо, що такий спосіб підійде саме у вашому випадку.
Корисна порада
Починайте шукати втрачені папери швидко, не відкладаючи. Це підвищить ваші шанси на успіх.
Як не сумно, але факт - люди пропадають. І практично завжди без вісті. Коли подібна біда трапляється в тій чи іншій родині, то всі знаходяться в розгубленості: куди бігти, звертатися, де шукати свого родича. А варіантів отримання допомоги досить велика кількість.
Інструкція
1
Для початку зверніться до представників органів правопорядку. Ваша заява про зникнення людини черговий поліцейський прийме на третю добу після зникнення. Якщо зникла дитина, то заяву зобов'язані прийняти відразу ж. Далі професійні фахівці будуть займатися пошуками вашого близької людини.
2
У випадку, коли ви не можете сидіти без діла, ви можете організувати додаткові пошуки. Для цього в інтернеті зверніться на сайти http://lizaalert.org, http://poiskdetei.ru/та інші їм подібні. Тут необхідно заповнити спеціальну анкету-картку, в якій потрібно вказати основні дані зниклої людини - його зріст, вік, колір очей, особливі прикмети. Правила заповнення анкети як на дорослого, так і на зниклих дітей однакові. Попросіть допомоги на спеціальних пошукових сайтах і допомагати вам стане величезна кількість волонтерів.
3
Найміть приватного детектива, який спеціалізується на подібних подіях. Правда, розраховуйте на те, що послуги такого спеціаліста будуть коштувати дуже і дуже дорого. Зате успішний результат його роботи буде для вас набагато дорожче.
4
Розклейте в довколишніх районах оголошення про пошук зниклої людини. Також скористайтеся допомогою засобів масової інформації. Для цього подайте оголошення і на телебаченні, і в газетах. Не соромтеся просити допомоги - в такій справі вам не відмовлять.
5
Зверніться в таку відому передачу як «Жди меня». Вона спеціалізується саме на пошуку зниклих безвісти людей. Один з основних її плюсів у тому, що працюють фахівці цієї програми не тільки на території Росії, але і за кордоном. А значить, шанси на вдалий пошук зростають. Свою заявку ви можете заповнити і залишити на сайті http://poisk.vid.ru/. Далі залишається тільки чекати.