Як запустити блок живлення без комп'ютера. кнопка включення комп'ютера Як поміняти.

Незважаючи на те, що запускати блок харчування без комп'ютера не рекомендується, часом виникають ситуації, коли це стає необхідно. Приміром, коли йдеться про перевірку працездатності блок а харчування перед його установкою в інший системний блок . Ризикувати новими комплектуючими, м'яко кажучи, не зовсім раціонально, тому запуск блок а харчування без комп'ютера загрожує меншими втратами, ніж ті, що можуть виникнути, коли сильна напруга зашкодить материнську плату.
Інструкція
1
Підключіть блок харчування до електричної мережі з відповідним напругою. Іноді конструкція блок а передбачає наявність перемикачів на задній стороні його корпуса. За допомогою них або встановлюється певний рівень робочої напруги, або включається сам блок харчування. В останньому випадку це просто додатковий вимикач. Якщо такі перемикачі є, виставите їх у потрібне положення.
2
Оскільки запускати один блок харчування без споживачів напруги не рекомендується, підключіть до нього які-небудь старі пристрої, наприклад, привід або жорсткий диск, які не шкода використовувати в якості контрольних комплектуючих.
3
Основна проблема запуску блок а харчування без комп'ютера полягає в тому, що при звичайному його включенні, тобто при натисканні на кнопку "Power" на корпусі системного блок а, відбувається замикання відповідних контактів через материнську плату. Тому вам знадобиться зімітувати її натискання, самостійно замкнувши контакти роз'єму, що подає напругу на системну плату. Щоб запустити блок харчування без комп'ютера , на основному роз'ємі вручну замкніть 14 (PS_ON) і 15 (GND) контакти. Часто їм відповідають чорний і зелений дроти. Дані контакти знаходяться на тій же стороні роз'єму, що і додатковий фіксатор, яким він кріпиться до відповідного гнізда на материнській платі. Щоб не помилитися з контактами, краще заздалегідь вивчіть схему коннектора вашого блок а харчування.