Як налаштувати світч. Як пhjdtcnb інтернет через світч.

Створення локальної мережі, що дозволяє користувачам комп'ютера-клієнта здійснювати вихід в інтернет, є одне з найпоширеніших задач. Налаштування світча , або перемикання, строго кажучи, не виконується. Достатньо простого з'єднання всіх необхідних проводів, а конфігурація виробляється на комп'ютерах користувачів.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Windows на комп'ютері, вже має доступ в інтернет, натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції настройки світча і конфігурування локальної мережі і відкрийте розділ «Панель управління».
2
Розгорніть вузол «Мережеве оточення» і виберіть яке підключення.
3
Викличте контекстне меню вибраного з'єднання кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
4
Перейдіть на вкладку «Додатково» діалогового вікна і застосуєте прапорець на полі «Вирішувати іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп'ютера».
5
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK і поверніться в головне меню "Пуск" для здійснення процедури визначення IP-адреси головного комп'ютера створюваної мережі.
6
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення cmd у полі «Відкрити» для запуску утиліти інтерпретатора команд Windows.
7
Підтвердіть виконання команди запуску натисненням кнопки OK і введіть значення ipconfigв текстове поле командного рядка.
8
Натисніть функціональну клавішу Enter для авторизації виконання команди і визначте потрібну адресу.
9
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи комп'ютера, що підлягає включенню в локальну мережу і не має доступу в інтернет, перейдіть в пункт «Панель управління» і розгорніть вузол «Мережеве оточення».
10
Знайдіть бажане з'єднання і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші.
11
Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Протокол інтернету (TCP/IP)" діалогового вікна.
12
Вкажіть збережений IP-адресу основного комп'ютера в полях «Основний шлюз» і «DNS-сервер» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.