Як відобразити дані.

При публікації матеріалів в інтернеті іноді виникає необхідність відобразити дані в наочному вигляді. Таблиця з цифрами не дозволяє бачити динаміку змін опублікованих параметрів, що змушує шукати способи більш наочного їх подання.
Інструкція
1
Для наочного відображення даних скористайтеся програмою Microsoft Office Excel. Відкрийте програму, введіть дані у вертикальні колонки. Наприклад, вам треба подивитися зміна динаміки досліджуваного параметра по днях місяця. У цьому випадку вам знадобиться одна колонка з даними.
2
Ввівши дані, виберіть стовпець з ними натисканням мишки на верхній осередок з буквою. Потім натисніть «Вставка» - «Діаграма» і виберіть потрібний вам вид вистави. Ви можете вибрати різні види гістограм, графіків та інших видів відображення. Після вибору відкриється майстер створення зображення, ви зможете вставити підписи до даних і будь-які необхідні пояснення. Після цього натисніть «Готово», ви побачите на сторінці готове зображення.
3
Ви можете опублікувати в мережі безпосередньо створену сторінку, вибравши варіант збереження: «Файл» - «Зберегти як веб-сторінку». Але якщо вам потрібні тільки малюнки, які ви будете вставляти на свою сторінку в інтернеті, створений графік (діаграму, гистограмму тощо) треба зберегти. Якщо малюнок не виділено, виділіть його, клацнувши мишкою. Потім схопите за один з куточків і розтягніть на всю сторінку - вам треба отримати зображення найбільшого розміру.
4
Розтягши зображення, скопіюйте його - клікніть мишкою і виберіть у контекстному меню «Копіювати». Тепер відкрийте програму Photoshop, створіть новий файл - «Файл» - «Створити». Виберіть необхідні розміри зображення, наприклад, 1500 на 1500 пікселів. Пізніше ви його обріжете. Тепер виберіть у меню «Редагування» - «Вставити». Ви побачите ваше зображення. Ображати його і збережіть в потрібному форматі - «Файл» - «Зберегти як». Виберіть ім'я зображення і формат, наприклад, *.jpg".
5
Зображення готове, ви можете вставити його на вашу сторінку. Але для більш правильної оцінки його розмірів відкрийте його в програмі Microsoft Office Picture Manager. Вибравши «Малюнок» - «Змінити розмір», ви зможете задати зображенню будь-який необхідний вам розмір.