Як читати по очах.

Напевно, ви не раз жалкували і в бесіді з колегами, і в магазині, і в спілкуванні з коханими людьми про те, що не вмієте читати чужі думки. Насправді, не обов'язково бути екстрасенсом або ворожкою, щоб здогадатися, про що думає людина. Якщо практикуватися, можна навіть точно знати це. І навчитися цьому може кожен, достатньо звертати увагу на вираз очей людини і вміти правильно його трактувати.
Інструкція
1
Прямий відкритий уважний погляд говорить про те, що ваш візаві зацікавлений темою розмови і тим, що ви говорите. Якщо людина переляканий, або насторожений, він теж дивитиметься пильно, тільки вираз буде іншим. Тут вам підкаже міміка співрозмовника.
2
Опущений погляд говорить про сумні чи небажанні дивитися в очі, слід враховувати, що в східних країнах це знак поваги і смиренності.
3
Погляд вліво (вліво - для того, хто говорить) говорить про те, що людина вигадує щось або згадує звукі.Взгляд вліво і вниз - співрозмовник думає про здобутий колись враженні, ощущеніі.Взгляд вліво і вгору - людина намагається уявити собі будь-яких картинку, образ.
4
Дивлячись вправо, людина намагається згадати яке-небудь собитіе.Взгляд вправо і вниз говорить про те, що співрозмовник обмірковує ваші слова і намагається прийняти рішення.
5
Виразно підняті вгору очі можуть говорити про обурення, поблажливість і явному несхваленні.
Корисна порада
Для того, щоб швидше навчитися читати думки по очах, організуйте гру зі своїми родичами і друзями, в ході якої можете задавати різноманітні питання і стежити за поглядом відповідального. Також можна задавати питання, попросивши співрозмовника іноді брехати. Щоб відрізнити правду, запам'ятайте, що погляд вниз і вліво відповідає за фантазію.Еті правило поширюється на правшів, якщо людина пише лівою рукою, то читайте думки по очах, як би в дзеркальній проекції.