Як видалити пошту з "Опери". видалити поштову в опера.

З тих чи інших причин деякі електронні поштові скриньки втрачають актуальність для своїх власників. Не всі служби дозволяють видаляти неугодні ящики, але ви принаймні можете видалити обліковий запис з поштового клієнта. Наприклад з такого, який вбудований в браузер Opera.
Інструкція
1
Відкрийте браузер Opera. Порядок доступу до тих чи інших меню, необхідних для видалення пошти розрізняється залежно від того, включена в програмі панель головного меню чи ні.
2
Якщо панель з головним меню включена (про це можна дізнатися по наявності кнопок «Файл», «Правка», «Вид» і пр. У верхній частині програми), ви можете поступити таким чином.
3
Клацніть пункт меню «Інструменти»> «Пошта і чат», у новому вікні виберіть обліковий запис, який хочете видалити (якщо вона одна, нічого виділяти не потрібно), а потім клацніть по кнопці «Видалити», вона знаходиться в правій частині вікна. Слідом з'явиться вікно, яке попереджає про те, що всі повідомлення, які були збережені за допомогою Opera, будуть видалені разом з видаляється обліковим записом. Натисніть ОК, щоб підтвердити видалення, а потім «Закрити», щоб повернутися до роботи з браузером. Цей спосіб підійде для електронних скриньок як з IMAP, так і з POP протоколами.
4
Другий спосіб можна застосувати тільки для облікових записів з поштовими протоколами IMAP. Натисніть пункт меню «Пошта»> «IMAP-папки». З'явиться нове вікно, в лівій частині якого знаходиться список «Акаунт». Виберіть у ньому необхідний електронний ящик і клікніть по випадає меню «Акаунт», яке знаходиться вище. У списку виберіть «Видалити», у новому вікні ОК і в наступному теж ОК.
5
Якщо панель з головним меню відключена, клікніть по кнопці з зображенням значка Opera, який знаходиться в лівому верхньому кутку програми. Далі виберіть пункт «Пошта і чат» та дотримуйтеся вищеописаним інструкціям.