Як купити хороші автозапчастини на ринку.

Багато власників машин при необхідності ремонту змушені купувати автозапчастини в спеціалізованих магазинах і на ринках. Запчастини на машину повинні відноситься до «золотої середини» при обліку поєднання їх якості та ціни. Але як же зробити покупку потрібних деталей для авто, щоб згодом не розчаруватися?
Інструкція
1
Щоб купити хороші автозапчастини , вибирайте високоякісні та надміцні деталі від заводу-виробника, перевіряючи на необхідних деталях заводське маркування. Такі запасні частини є найдорожчими з представлених на ринку деталей, але їх покупка найбільш відповідає вимогам безпеки, так як оригінальні деталі та вузли нічим не відрізняються від елементів вашої машини, встановлених на заводі-виробнику. Уважно подивіться на заводське клеймо, так як більшість автовиробники користується послугами тільки одного підприємства, з яким укладає договір на виробництво певних запчастин на автомобілі конкретних моделей.
2
Якщо ви бажаєте трохи заощадити, пошукайте автомобільні запчастини другої групи цінового сегмента, які поставляються в продаж не від самого автовиробника, а безпосередньо від заводу-виробника деталей. Перевіряючи достовірність таких запасних частин на ваш автомобіль, подивіться на клеймо і маркування. І в даному випадку на деталі повинно бути вказано не назва марки машини або автоконцерну, а найменування підприємства, що спеціалізується саме на випуску таких автозапчастин.
3
Бажаючи купити запчастини на ринку за мінімально можливими цінами, задумайтеся про надійність і безпеку таких деталей. Як правило, до третьої групи цінового сегмента відносяться автозапчастини сторонніх виробників, ніяк не пов'язаних ні з офіційними дилерами автоконцерну і заводів, які співпрацюють з виробниками машин за діючими договорами. Дізнайтеся інформацію, хто виробляє деталі і чи надає продавець будь-які гарантії на них, а при поході на ринок захопіть з собою стару деталь, щоб мати можливість порівняти її з новою запасний частиною.
4
Купуючи запасні деталі на авто від сторонніх виробників, будьте гранично обережні, тому що навіть після тестування нові деталі можуть за розмірами дещо не відповідати оригінальним заводським деталям. Якщо ви через привабливої ціни все-таки наважуєтеся на придбання таких запасних частин, обов'язково перевіряйте у продавця сертифікат якості і звіряйте вказане в ньому назву виробника з маркуванням на об'єкті придбання елементі. У разі коли ви спостерігаєте найменша невідповідність, відмовляйтеся від вчинення завідомо не безпечною для вас покупки. Але навіть придбання запасних частин з логотипом відомого постачальника на базарі не гарантує їх належну якість, так як на ринках нерідко зустрічається контрафактна продукція.
Кожен автовласник рано чи пізно стикається з необхідністю покупки автомобільних запчастин. Можна піти в магазин і купити потрібну деталь, а можна відвідати ринок і вибрати необхідні товари там. На що слід звернути увагу при відвідуванні авторинку, і як правильно поводитися, щоб не стати володарем дешевої, але не дуже якісної речі?
Вам знадобиться
  • гроші
Інструкція
1
Будьте пильні - на ринках часто продаються підробки та відновлені деталі. Багато запчастини (наприклад, кульові опори або рульова трапеція), що не відповідають нормам, можуть прямо впливати на безпеку водіння.
2
Якщо ви не дуже добре розбираєтеся в автомобілях, попросіть знаючої людини сходити з вами. Дуже добре, якщо це буде працівник автосервісу, в який ви збираєтеся ставити автомобіль в ремонт. Не зможете знайти професійного ремонтника - шукайте досвідченого автовласника, який зможе підстрахувати вас.
3
При самостійному відвідуванні авторинку обов'язково зверніть увагу, як зберігається товар. Приміром, хімічні товари не повинні знаходитися в холодну пору року на вулиці. Не варто купувати деталі, якщо вони звалені в купу на землі або валяються впереміш у великій коробці. Подібні деталі можуть бути закуплені у «лівих» виробників, не надто турбуються про якість товару, або ж придбані за зниженою ціною на великих виробництвах через шлюбу. Шукайте деталі, які знаходяться в упаковці. Це не є обов'язковою умовою, але може гарантувати прийнятну якість запчастини.
4
Перевіряйте деталі на сліди свіжої фарби. Заздалегідь дізнавайтеся, як повинна в ідеалі виглядати та чи інша деталь і не соромтеся розглядати її. Вимагайте у продавця чек. Це допоможе вам без особливих проблем поміняти бракований товар. Обов'язково запам'ятайте, у кого саме ви купуєте запчастини.
5
Не бійтеся купувати на ринку аксесуари і деталі, які не впливають на безпеку водіння. У цьому випадку ви нічого не втрачаєте, а, навпаки, економите - ціна в магазині явно буде вище. Не втрачайте пильність і не відволікайтеся на розповіді продавця про неперевершеного якості його товару. Покладайтеся тільки на себе, на свій досвід і знання.