Як організувати асоціацію.

Асоціацією називається об'єднання осіб або організацій для досягнення будь-якої спільної мети. Законом передбачено створення двох видів асоціацій, або спілок, як їх ще називають: об'єднуючі, або комерційні, і громадські, тобто некомерційні організації.
Вам знадобиться
  • - статут союзу;
  • - список членів;
  • - реєстрація як юридичної особи;
  • - постановка на податковий облік;
  • - декларація.
Інструкція
1
Спочатку засновники повинні провести збори, на якому буде ухвалено рішення про створення союзу, заснований його статут, складений список членів, обрано керівництво, а також укладено установчий договір. Не зайвим виявиться і підписання декларації, в якій будуть вказані всі завдання і цілі асоціації.
2
Майте на увазі, що для реєстрації асоціації необхідно зібрати деякі документи і подати їх до Міністерства юстиції РФ. До них можна віднести: заява, відомості про засновників, статут об'єднання (обов'язково в двох примірниках), список членів керівництва спілки, протокол зборів, довідку про юридичну адресу та квитанція про оплату реєстраційного збору.
3
Крім того, знадобиться реєстрація юридичної особи. Як тільки буде отримано свідоцтво про реєстрацію створеного союзу, ви повинні будете зробити ще деякі дії: встати на податковий облік (отримати ІПН), отримати виписку з державного реєстру юридичних осіб, виготовити печатку, отримати документи з фонду соціального та медичного страхування, а також з пенсійного фонду. Не забудьте відкрити розрахунковий рахунок асоціації, а потім повідомити про це в федеральну податкову службу.
4
Зареєструйте власний логотип (знак). Виконання цього пункту хоч і не є обов'язковим, але зате може виявитися корисним.
5
Чимало залежить від того, яку структуру управління союзом ви виберете. Вона може бути трьох видів. Перший - створений під управлінням добровольців. Така модель сприятиме активній участі всіх членів у діяльності асоціації. Однак без недоліків тут не обійшлося: подібна структура сприятиме частій зміні політики, а процес прийняття рішень виявиться досить довгим через відсутність організаційного контролю.
6
Для управління союзом можна також найняти спеціальний персонал. Це друга схема. Її безсумнівними плюсами можна вважати швидке прийняття рішень, хороша координація роботи. Недоліком є те, що самі члени асоціації цілком можуть втратити всякий інтерес до її діяльності. Їх потім буде важко залучити до активної роботу. Не менш важко буде організувати співпрацю найманого персоналу і співробітників союзу.
7
І хоча ідеальної моделі управління не існує, найбільш зручною і придатною є збалансована. Саме вона зібрала всі переваги від перерахованих двох структур і позбулася можливих мінусів. При моделі збалансованого лідерства обов'язки співробітників будуть чітко розмежовані, а для ефективного функціонування обраний єдиний керівник.