Як класти газобетон. Як укладати газобетонні блоки відео.

Газобетон має ряд незаперечних переваг перед іншими будівельними матеріалами. Це блоки, які добре зберігають тепло, а також не доставляють клопоту при кладці.
Вам знадобиться
  • Цемент, пісок, мотузка, будівельний рівень і висок, газоблоки.
Інструкція
1
Замісити цементний розчин у співвідношенні: 1 частина цементу, 3 частини піску. Таку суміш слід використовувати для кладки першого ряду. Решта ряди краще укладати на спеціальний клей або розчин для кладки.
2
Починайте будівництво стін з газобетону з кутів будинку. Як і при роботі з звичайними цеглинами, дотримуйте укладальні шви.
3
Перевірте вертикальну і горизонтальну площині блоку. Робіть це за допомогою спеціального схилу і будівельного рівня.
4
Простягніть мотузку між блоками газобетону, утворюючими краю майбутньої стіни. Кріпити її слід до верхніх кутів блоків. Мотузка повинна бути натягнута ідеально рівно, тому користуйтеся рівнем.
5
Укладайте один блок за іншим, орієнтуючись на рівень мотузки. Регулюйте висоту укладального шва, щоб поверхня першого ряду блоків була рівною. Від цього залежить якість кладки всієї стіни, а відповідно і будови в цілому.
6
Перевіряйте через кожні два-три ряди блоків рівень стіни як горизонтальний, так і вертикальний. В деяких випадках стіна може зміститися в сторону. Цю ситуацію можна легко виправити. Слід повернути блоки на місце, злегка вдаривши по них кельмою.
7
Забезпечте примусову вентиляцію в процесі будівництва. Це прискорить висихання блоків.
Зверніть увагу
Газобетон ділиться на три типи щільності: D 500, D 400, D 300.Тіп D 500 - найвища щільність газоблоку, застосовується для кладки несучих стін будівель і називається конструкційно-теплоізоляційним. Не рекомендується використовувати для будівлі не несучих перегородок, так як через велику навантаження на поверхню збільшується навантаження на фундамент всього строенія.Тіп D 400 - середня щільність газоблоку, також називається конструкційно-теплоізоляційним, але витримує значно менші конструкційні навантаження, ніж газобетон типу D 500.Тіп D 300 - найнижча щільність газобетону. Такий блок називається теплоізоляційним. Не витримує конструкційних навантажень і використовується як утеплювач.
Корисна порада
Газобетон дуже добре поєднується з клеями, фарбами, штукатурками і розчинами для кладки. Для того щоб без праці розпиляти газобетонний блок підійде пила, а за допомогою дриля його легко можна просвердлити.