Як розмістити веб-сайт.

Творцеві власного сайту доводиться замислюватися не тільки про тонкощі веб-дизайну, а й про те, де і на яких умовах розмістити свій ресурс. Інтернет надає різні варіанти, тому слід вибрати той, що виявиться найбільш підходящим у вашому випадку.
Інструкція
1
Вирішіть, чи будете ви робити сторінки сайту самі або скористаєтеся одним з безкоштовних сервісів, що надають можливість швидкого створення сайтів. Від цього залежить подальший порядок ваших дій.
2
Якщо ви вирішили створити сайт самі, вам знадобиться хостинг - тобто сервер, на якому ви зможете розмістити створені сторінки. Знайдіть його через пошуковик, орієнтуйтеся на вартість послуги в районі 30-40 рублів на місяць. За ці гроші ви зможете отримати цілком якісний сервіс.
3
Крім хостингу вам знадобиться доменне ім'я. Зареєструвати його ви можете на безлічі сервісів, що надають подібні послуги Власники багатьох хостингів часто пропонують разом з отриманням місця під сайт та реєстрацію доменного імені. Не погоджуйтеся на такий варіант, так як в цьому випадку доменне ім'я буде належати не вам, а хостера і ви не зможете перенести свій сайт на інший сервер без зміни доменного імені. Зареєструйте його самі. Вся процедура займе у вас кілька хвилин.
4
Зареєструвавши доменне ім'я, не втрачайте даних вашого аккаунта на сайті реєстратора - вам необхідно буде увійти до свого кабінету і вписати імена DNS-серверів хостингу Зазвичай їх два. Це потрібно для того, щоб прив'язати доменне ім'я до сервера.
5
У вас є хостинг і доменне ім'я, залишилося розмістити сторінки сайту . Зайдіть в панель управління вашим аккаунтом на хостингу, подивіться доступні вам папки - потрібен каталог папка public_html. Саме в неї і закачайте сторінки вашого сайту .
6
Ви можете розмістити свій сайт і на безкоштовному хостингу - наприклад, на сервісі http://narod.yandex.ru/Він працює вже досить давно і зарекомендував себе як цілком надійний сервіс, відмінно підходить для невеликих сайтів.
7
Для створення сайту ви можете скористатися одним з безкоштовних конструкторів сайтів - наприклад, http://www.ucoz.ru або http://borda.qip.ru/Процес реєстрації займає лічені хвилини, вам залишиться тільки вибрати відповідний шаблон і розмістити матеріали сайту . При необхідності ви зможете використовувати наявне у вас доменне ім'я.