Як купити посудомийну машину.

Бездоганна чистота посуду - це ідеал, до якого прагнуть зразкові господині, але часто досягнення цієї мети потребує докладання чималих зусиль, витрати миючих засобів, води і часу, якого так часто не вистачає. Посудомийна машина стане розумним виходом з цієї ситуації, адже їй для виконання цієї роботи всіх цих витратних матеріалів потрібно значно менше, та й негативного впливу на шкіру рук вдається уникнути.
Інструкція
1
При виборі посудомийної машини вирішите, для якого конкретно кількості посуду і сім'ї якого складу ця техніка купується. Для сім'ї з однієї-двох осіб досить посудомийки на 6-8 комплектів посуду, для більшої кількості домочадців буде потрібно апарат більшої місткості.
2
При виборі моделі посудомийної машини приділіть увагу і класу техніки - найбільш раціональним вибором буде модель класу функціонал і комфорт. У цій техніці кращим чином поєднуються продуктивність і класність мийки, витрата додаткових матеріалів та реактивів, води та електроенергії.
3
Посудомийні машини, які підключаються одночасно до гарячої та холодної води, дозволяють користуватися технікою практично завжди при наявності води у водопровідних трубах. Але машини, які підключаються до водопроводу холодної води, більш надійні внаслідок того, що холодна вода в більшості російських міст має кращу якість, ніж водопровідна гаряча вода, хоча на її підігрів потрібна додаткова електроенергія. Посудомийні машини, які підключаються тільки до гарячого водопостачання, в сучасних умовах не особливо надійні внаслідок того, що відключення гарячої води - цілком звичайне явище, і користуватися приладом просто не вдасться.
4
Вибір машини економ-класу - не завжди виправдана спроба збереження грошей у бюджеті, адже більшість техніки подібного виду не відрізняється особливою надійністю. Але і посудомийні машини преміум класу стають невиправданою витратою грошей - у цьому випадку більша частина вартості визначається ім'ям фірми і конкретного бренду, але ця техніка дуже надійна і якісна.
5
Не слід намагатися економити гроші на самостійному підключенні посудомийної машини до водопровідної мережі і каналізації - за наслідки будь-яких протікань відповідальність нестимуть господарі квартири, та й гарантійний ремонт при самостійній установці в 90% випадків стає недоступною послугою сервісних центрів.
6
Придбання окремо стоїть машини або вбудованої техніки - особиста справа споживача, в рамках продукції однієї і тієї ж фірми і класу роботи зазвичай представлені будь посудомийні машини.