Як знайти e-mail адресу. забув свою адресу електронної пошти.

Розвиток інтернет-технологій призвело до того, що практично у кожної людини є свій електронний поштовий ящик. Існують способи, за допомогою яких можна дізнатися адресу електронної пошти (e-mail) потрібного вам людини або якої-небудь організації.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно знайти адресу електронної пошти організації або офіційної особи, зайдіть на відповідний сайт установи і перейдіть в розділ «Контактна інформація», «Як з нами зв'язатися» і т.п. Щоб дізнатися e-mail будь-якого офіційного особи, наприклад, Президента РФ, достатньо зайти на його сайт і знайти відповідний розділ інформації.
2
У випадку якщо ви не знайшли електронний адресу організації, для пошуку у великих містах зверніться до бази даних компаній системи «Дубль-Гіс». Програму можна завантажити на комп'ютер або використовувати в online режимі на офіційному сайті даної компанії: http://www.2gis.ru/. У базі крім телефонів і адресу ов вказуються ще й e-mail.
3
Проводите пошук за допомогою однієї з пошукових програм. Введіть в рядок пошуковика назва компанії або ім'я людини, адресу пошти якого ви хочете знайти. Можна скористатися пошуковою системою Google. Якщо компанія або конкретна людина фігурує в наявних у ній даних, то можна буде побачити її місцерозташування на карті, контактний телефон та електронну адресу .
4
Для того щоб знайти електронний адресу приватної особи, зверніться до соціальних мереж, таким як «Однокласники», «Мій світ», «Вконтакте» і т.д. Зареєструйтесь в якомусь із спільнот і починайте пошук. Пам'ятайте, що дізнатися електронний адресу вдасться в тому разі, якщо де-небудь він був оприлюднений разом з прізвищем та ім'ям свого власника.
5
Здійснюйте пошук через каталоги випускників ВУЗів. Знайдіть офіційний сайт вищого навчального закладу через програму - пошуковик, зайдіть на сайт цікавить вас інституту або університету, виберіть розділ «Випускники». Досить часто університети поміщають інформацію про свої випускниках, яка містить імена і прізвища і, можливо, електронні адресу а.