Як знайти в інтернеті людини по фотографії.

Часто люди втрачають своїх друзів і рідних. При цьому інформації буває дуже мало, наприклад, є лише одна фотографія. Є багато способів і процедур, щоб відшукати людини в інтернеті по фото.
Вам знадобиться
  • -Вихід в інтернет;
  • -фото.
Інструкція
1
Спробуйте випробувати різні варіанти пошуку. Зверніться на відомий веб-сайт «Жди меня» за посиланням http://poisk.vid.ru або напишіть листа на вказану адресу, в якому вкажіть інформацію про інтересуемом людині, наприклад, за яких обставин зустрілися, конкретну дату і місце знайомства.
2
І, звичайно, прикладіть фото того, кого бажаєте знайти. Телевізійну передачу дивляться багато людей не тільки в РФ, але і в інших країнах. Таким чином, ви маєте шанс на успіх.
3
Скористайтеся іншим способом, щоб знайти шуканого людини по фотографії в мережі. Зареєструйтесь в соціальній мережі. Найбільш популярні в Росії - це сайт «ВКонтакте», «Однокласники», «Мій світ». Авторизуйтесь і увійдіть в свій аккаунт. Заповніть свої дані і завантажте аватарку.
4
Напишіть історію, в якій більш детально опишіть вашу дружбу або знайомство з зниклої особистістю. В оповіданні робіть на емоційний упор. Завантажте відскановане фото до тексту.
5
Розішліть складене повідомлення своїм друзям і попросіть поширити цю історію в інтернеті. Багато користувачів не залишать ваші старання без уваги. Можливо, знайдеться людина, яка особисто знайомий або десь бачив особистість на прикладеної фотографії .
6
Завантажте фото на комп'ютер і скористайтеся пошуком схожих зображень від Google. Може бути, ви відшукайте цю картинку на якомусь сайті.
7
Зайдіть на міський форум. Напишіть про допомогу і дайте фотографію. Можливо, вже через пару годин вам повідомлять про місцезнаходження розшукуваного людини .
8
Спробуйте пошукати на сайті http://www.photodate.ru. Тут потрібно завантажити картинку і натиснути «Пошук». Можна зайти на веб-ресурс http://pomogitenayti.ucoz.ru/. Зареєструйтесь і напишіть повідомлення, в якому опишіть ваше прохання про пошук. Прикріпіть фото і залиште свої контактні дані.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j82rKmITrGI