Як встановити магнітолу на Газель. схема підключення магнітоли в газель бізнес.

В сучасних авто магнітола, як правило, встановлюється безпосередньо на заводі-виробнику, але найчастіше стандартний прилад в заводській збірці не підтримує потрібний формат звукового файлу. Тому на мікроавтобус Газель його власники нерідко змушені встановлювати нову авто магнітолу своїми руками.
Інструкція
1
Перед тим як встановити магнітолу на Газель , демонтуйте старий прилад, встановлений у виробничих умовах заводом-виробником. За допомогою викрутки акуратно викручуйте рамку автомагнітоли, а потім дуже обережно знімайте з даного звукового приладу заглушки. При виконанні цієї дії в зворотному порядку можна пошкодити і заглушку, і рамку такої апаратури. Знімайте рамку тільки руками без застосування зайвої фізичної сили, при цьому не рекомендується підчіплювати тендітну деталь викруткою або іншим інструментом, так як такий елемент автомагнітоли дуже легко зламати.
2
Виймайте розташовану під блоком системи клімат-контролю середню частину рамки, і після зняття даного елемента вже викручуйте нижню частину деталі. Щоб поставити магнітолу на Газель , витягуйте її рамку цілком, попередньо висунувши підстаканники. Підготуйте надфіль, яким ви будете обробляти місце в салоні, де здійснюється установка магнітоли нового зразка. Якщо при демонтажі приладу ви помітили, що монтажне місце під авто магнітолу характеризується трохи закругленими виконувати його, бути його доведеться попередньо доопрацювати.
3
За допомогою надфіля повільно обробляйте кути доти, поки вони не стануть прямими, по кілька разів «приміряючи» прилад в монтажне місце. Коли нова магнітола стане вільно входити в підготовлене для неї отвір, обробку вже можна закінчувати. Витягуйте проводи, що перебувають під системою клімат-контролю, і потім виконуйте монтаж автомагнітоли. Якщо на заводі-виробнику вже проводилася необхідна аудиоподготовка, рекомендується прочитати інструкцію до нової магнітоли, так як всі дроти вже знаходяться в потрібному місці і прилад потрібно буде тільки правильно відключити.
4
У разі коли автомобіль Газель не підготовлений до установки системи автозвуку, необхідно орієнтуватися по кольоровості проводів. При цьому чорний провід виводите в «-» по відношенню до клеми акумулятора, а червоні і жовті дроти приєднуйте до значку «+». Все, що залишилися в пучку дроти виводите на динаміки монтируемой магнітоли, а порядок приєднання проводів в залежності від їх кольоровості зазвичай чітко прописується в інструкції до звукового приладу. Відкручуйте саморізи, знімайте пістон і накладку, потім за допомогою дроту кріпите динамік на клеми. Включайте магнітолу і перевіряйте, наскільки добре працює новий звуковий прилад, і потім подібним чином підключайте до нього інші динаміки.