Як визначити стукіт у двигуні. детонаційний стукіт двигуна.

Власник автомобіля нерідко чує сторонні стуки і шуми, поява яких свідчить про які-небудь неполадки в роботі найважливіших агрегатів і вузлів машини. Найчастіше стуки виникають через вихід з ладу двигуна, так як даний агрегат в процесі експлуатації авто піддається значному навантаженні.
Інструкція
1
Щоб визначити стукіт у двигуні , заведіть мотор вашого авто, звертаючи на його поведінку максимальну увагу. Подивіться, трясе чи сам агрегат, яким чином здійснюється тиск масла, і якщо причини сторонніх звуків складно визначити, вимикайте двигун і переходите до наступних етапів перевірки. Спочатку ретельно огляньте коробки і подушки мотора вашого автомобіля, чи не стосуються підвісні елементи агрегату будь-яких інших деталей, розташованих під капотом.
2
Коли ви не спостерігаєте видимих причин стороннього стукоту, прокрутите мотор, попередньо відключивши від свічок систему запалювання. У випадку якщо ви ясно почули стукіт у двигуні , такі шуми можуть свідчити про проблеми в поршневий частини, поломка «спідниці» поршня, надмірному перегріві двигуна. Перевірте функціональність даних деталей вашого авто, і якщо вони залишаються непошкодженими, вивчіть стан шатуна, тому що найчастіше неприємні скрипучі звуки виникають через те зламане пальця шатуна, або його розхитування і тертя об циліндр.
3
Перевірте тиск масла, оскільки зниження даного показника побічно вказує на такі причини стуку двигуна, як пошкодження в шатунних або корінних вкладишів. Якщо ви не бачите ушкоджень, ретельно огляньте систему розподільного вала, і в разі виявлення неприємних звуків, що лунають при обертанні статора, розбирайте сам мотор машини. Відразу відключайте запалювання, акуратно викручуйте свічки, проганяйте мотор, змушуючи його обертатися на роторі. В ситуації, коли після даної маніпуляції турбували вас раніше сторонніх звуків більше не спостерігається, перевірте поршневую і шатунную частина двигуна, так як проблема полягає в їх несправності.
4
При факті продовження неприємних звуків точно визначити причину стукотів можна лише в разі розбору двигуна, тому розбирайте мотор на окремі частини, а фахівці рекомендують додатково прослухати, як працює сам агрегат. Спостерігаючи надмірно гучний звук в момент включення запалення, ледь помітний ритмічний шум, сильну або слабку тряску самого мотора, звертайтеся в автосервіс, так як в складному випадку причину неполадок зуміє визначити тільки професіонал. Проблема в даній ситуації може полягати в обриві «спідниці» поршня, пошкодженні вкладиша або верхньої втулки шатуна, а також поломки «пальця».