Як оплатити карткою Visa через інтернет.

Онлайн магазини в інтернеті надають велику кількість товарів. При цьому можна оплачувати покупки за допомогою електронних грошей, наприклад, webmoney або використовувати рахунки, які оплачуються картами Visa або MasterCard.
Інструкція
1
Щоб оплатити певний товар в інтернеті за допомогою карти Visa, потрібно попередньо його замовити. Зайдіть на сайт і відзначте товари, які б ви хотіли купити. При цьому часто потрібно заводити спеціальну обліковий запис, щоб фіксувати всі покупки в системі. Як тільки обліковий запис буде готова, і товар обраний, покладіть його в «Корзину». Для цього є відповідний пункт у меню.
2
Заповніть дані про свою карті. Вам також потрібно буде вказати суму товару і свої реальні дані. Для повідомлення введіть поштову скриньку. Тепер вам потрібно зайти через онлайн систему на рахунок своєї картки. Всі дані для цього можна отримати в банку, в якому була заведена карта або його філіях. У місті з цим проблем не виникне. Обов'язково використовуйте антивірусне програмне забезпечення при авторизації на сайті банку.
3
Також варто відзначити, що збереження паролів в браузері досить небезпечно, так як існують спеціальні віруси, які крадуть дані з системних файлів. Зберігайте все на листочку де-небудь у будинку. Як тільки аутентифікація даних буде проведена, вам потрібно здійснити оплату рахунку, який вам прийде. У деяких системах посилання приходить на електронну адресу. У такому випадку вам потрібно буде перейти за посиланням, щоб оплатити товар.
4
Якщо вам потрібно заплатити за інтернет, провести які-небудь транзакції по послугах інтернет провайдера або мобільного зв'язку, то це можна зробити прямо з панелі управління своїми рахунками. Авторизуйтеся на офіційному сайті банку карти. Далі виберіть зі списку оплати потрібні вам системи. Введіть суму і рахунок, який треба оплатити. Якщо у вас коштує підтвердження по телефону, то потрібно буде ввести код, який прийде на мобільний апарат.