Як заборонити банери.

Рекламні оголошення на сайтах - це найчастіше джерело незручностей і роздратування користувачів. Іноді творці і власники ресурсу так зловживають рекламою, що сторінкою стає неможливо користуватися. Для вирішення проблеми створені спеціальні програми, які фільтрують потік реклами і роблять перегляд сайтів набагато більш зручним і швидким.
Інструкція
1
Запустіть будь-який звичний браузер для перегляду інтернет-сторінок. Введіть в адресному рядку наступний текст: http://www.softportal.com/get-660-ad-muncher.html. Перейдіть в розділ «Завантажити» і завантажте інсталяційний файл програми Ad Muncher. Вона блокує рекламні банери , спливаючі вікна і багато інших докучливі елементи сайтів. При бажанні ви можете вибрати іншу програму з розділу «Блокування реклами» і випробувати її, наприклад, AdGuard.
2
Двічі клацніть лівою кнопкою миші на скачанном файлі. Це почне процес установки утиліти. Виберіть папку, куди буде встановлена програма, і натисніть кнопку Next. Якщо нічого не змінювати, буде використана директорія C: Program FilesAd Muncher.
3
Натисніть кнопку I Agree для прийняття ліцензійної угоди. Пробний період використання складає 30 днів, за цей час можна вирішити, чи варто своїх грошей цей інструмент. Натисніть кнопку Next на наступній сторінці. Там же галочками будуть відзначені пункти автоматичного запуску програми разом з операційною системою, створення ярлика на робочому столі і в папці "Всі програми". Також зазначено використання з популярними браузерами, а саме, Opera, Firefox і Internet Explorer.
4
Клацніть по напису Next на наступній сторінці. Тут пропонується вибрати варіант збереження налаштувань програми: в профілі кожного з користувачів або в папці програми. Залиште відміченим перший варіант, тоді можливості програми будуть доступні з усіх облікових записів системи.
5
Натисніть кнопку «Start free 30-day trial» у вікні, яке автоматично з'явиться на екрані. Так почнеться пробний період використання. Після перевірки і реєстрації нової копії з'явиться кнопка Close. Натисніть її, щоб завершити установку.
6
Перевірте системну область запущених додатків. Вона знаходиться в правому нижньому кутку екрану біля годинника. Якщо ви побачите значок Ad Muncher у вигляді голови корови, значить програма успішно запущена. Якщо значка немає, відкрийте її подвійним клацанням по іконці на робочому столі або через меню Пуск, підміню «Все програми», пункт Ad Muncher. Одного разу запущена, програма зможе заборонити банери у всіх відзначених при установці браузерах, а також в ICQ і деяких інших звичних утилітах. Все це відбувається в автоматичному режимі без участі користувача.