Як заміряти пінг.

Пінг - це назва системної команди, яка перевіряє доступність і швидкість відповіді на запити від якого-небудь комп'ютера. Вона використовується в локальних і глобальних мережах. Також під цим словом мається на увазі час затримки сигналу в інтернеті, від величини цієї затримки залежить швидкість з'єднання з мережею. Наприклад, при великих значеннях пинга здаватиметься, що сторінки відкриваються дуже повільно або в онлайн-іграх ваш персонаж буде реагувати на натискання клавіш із запізненням.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть меню «Виконати». Або можете натиснути клавіші Win + R - відкриється те ж саме вікно з пропозицією ввести команду. Наберіть cmd і натисніть ОК. На екрані з'явиться чорно-біле вікно системної консолі Windows. Введіть наступний текст: ping ya.ru. Замість ya.ru можете вказати будь-яке вас сайт або ip-адреса комп'ютера в локальній мережі.
2
Почекайте деякий час, і на екрані з'являться чотири рядки з описом сеансу перевірки. По закінченні роботи команди ping буде виведено середній час відповіді сервера на запит, а також мінімальний час і максимальне, вказане в мілісекундах. Як було сказано вище, чим менше, тим краще. В середньому, нормальними значеннями пинга є 100-150 мс. Це залежить від системних налаштувань, від з'єднання з інтернетом і від вашого провайдера.
3
Ще один спосіб заміряти пінг - це використовувати онлайн-перевірку за допомогою сайту. Відкрийте інтернет-браузер і перейдіть на сторінку http://www.speedtest.net/. Після завантаження натисніть на кнопку «Почати перевірку» і виберіть одну з білих точок, тобто серверів для тестування. Для більш точного результату варто провести кілька перевірок підряд, вибираючи кожного разу різні сервери. Перевірка займає близько хвилини. У лівій верхній частині вікна ви побачите значення вашого пінгу і параметри з'єднання з інтернетом.
4
Ще один інструмент для перевірки мережевих затримок - сайт www.pingtest.net/index.php. Перейдіть за цим посиланням, щоб запустити докладне тестування вашої зв'язку. Виберіть один з серверів, найкращі відзначаються світло-салатовим кольором і натисніть напис Begin Test. Займає це приблизно хвилину або дві, в залежності від швидкості з'єднання і вибраного хоста перевірки. У лівій частині сторінки буде виведений результат із зазначенням відсотка втрат, швидкості відгуку і, так званого, «джиттера», тобто нестабільності відповіді від сервера. У підсумку сервіс заміряє пінг і виставить оцінку в американській системі, від A до F, де А - це п'ятірка, тобто мінімальний час затримки.