Як позбутися від спаму в пошті.

За статистикою 90% всіх листів, які відправляються електронною пошті по всьому світу, є спамом. Не дивно, що позбутися від настирливої реклами таких обсягів непросто. Хоча є певні шляхи вирішення проблеми.
Вам знадобиться
  • - координати сервісного центру своєї поштової скриньки;
  • - програма з ідентифікації спаму.
Інструкція
1
Увійдіть в поштовий ящик і ретельно вивчіть всі листи, які ви підозрюєте в спамі. Якщо ваші повідомлення дійсно носять рекламний характер, і ви впевнені, що ви самі не підписувалися на розсилку, то у вікні поштового сервісу активуйте функцію «Спам» або «Повідомити про спам». Вона підтримується в більшості популярних поштових сервісів. Після цього служба безпеки порталу візьме цю адресу на замітку і проведе аналіз. Якщо факт несанкціонованого розповсюдження рекламних матеріалів буде підтверджений, то поштовий ящик буде заблокований, і спам з цієї адреси більше не з'явиться.
2
Активізуйте функцію «Видалити спам назавжди», якщо ваш поштовий сервіс його підтримує. Ця функція дозволяє внести контакт в чорний список, і навіть якщо статус відправника спаму буде спростований, то листи від цього адресату не доставлятимуться в ваш поштовий ящик. Одночасно з цим очищаються всі листи даного відправника, які зберігаються в інших папках поштової скриньки. У деяких поштових сервісах ця функція називається «Чорний список», проте після її активації вже отримані листи доведеться видаляти вручну.
3
Встановіть антиспам-програму, яка дозволяє розпізнавати і ліквідувати спам до потрапляння в папку «Вхідні». Такі продукти інтегруються безпосередньо з поштовим сервісом, і при виявленні спаму миттєво його блокує. При цьому всі підозрілі листи будуть зберігатися в спеціально відведеній для цього папці. Сучасні виробники програмних продуктів надають широкий асортимент таких програм, які можна також придбати в пакеті з антивірусом. Цей спосіб особливо зручний користувачам поштових програм.
4
Скористайтеся послугами антиспам-сервісів. Вони не вимагають установки на комп'ютері програмного забезпечення, а працюють за передплатою. В іншому їх дії абсолютно ідентичні антиспам-програмам.