Як навчитися розповідати анекдоти.

Розповідати анекдоти так, щоб присутнім було весело, щоб вони наяву і в фарбах представляли всю ситуацію, дано не всім. Але завжди можна навчитися підносити жарти так, щоб уславитися дотепним співрозмовником, веселуном і душею компанії.
Інструкція
1
Потренируйтесь перед дзеркалом, відпрацьовуючи міміку, використовувані слова і жести. Подібні репетиції дозволять вам підкоригувати свою манеру триматися під час розповідання анекдоту і подивитися на себе як би з боку. Зрозуміло, що ваш коротка розповідь не повинен вимовлятися монотонно, приглушено і з похмурим виразом обличчя.
2
Вибирайте короткі і забавні анекдоти - довгі розповіді завжди стомлюють слухача. Деякі анекдоти можуть бути трохи довше, але ви повинні бути впевнені, що зможете зацікавити слухачів, підігріваючи їх цікавість і стримуючи нетерпіння.
3
Випробуйте своє вміння на рідних і близьких - вони завжди вкажуть вам на недоліки в м'якій манері, порадять, над чим ще вам потрібно попрацювати, і оцінять вас об'єктивно. Перевіряйте нові анекдоти на перевірених людей, щоб не зганьбитися перед іншими людьми, розповідаючи старий анекдот або підносячи його з абсолютно іншим змістом.
4
Вчіться фільтрувати свої веселі історії в залежності від складу аудиторії. У присутності дітей, молоденьких дівчат і пенсіонерів не слід розповідати анекдоти вульгарні, непристойні або ті, які зрозуміти даний коло слухачів не в змозі в силу різних причин. У компанії друзів ви можете дозволити собі менш цнотливі анекдоти .
5
Не затягуйте анекдот, роблячи при цьому загадкове вираз обличчя - витримувати паузу слід не більше пари секунд. Вчіться робити цю саму багатозначну паузу, сенс якої в тому, щоб підготувати слухачів до розв'язки, тобто самої смішний частини анекдоту.
6
Намагайтеся розповідати анекдоти невимушено, без запинок і болісних спроб згадати деталі. Дотримуйтеся природної манери оповіді, тільки тоді ваш анекдот буде сприйнятий належним чином. Ніколи не переривайте свою розповідь сміхом, який означає, що ви згадали суть анекдоту і вас це неймовірно розсмішило. Така манера розповідати анекдоти дуже дратує.
7
Під час озвучення анекдоту активно допомагайте собі руками, жестами та мімікою - будь-яке оповідання виглядає цікавіше в особах.
8
Якщо ви не дочекалися від публіки потрібної реакції, тобто сміху, щось не загострювати на цьому увагу і не починайте пояснювати суть анекдоту, просто перемикайтеся на іншу тему або продовжуйте розповідати свої історії.
Ніхто не буде сперечатися з тим, що за допомогою анекдоту можна стати душею компанії, проявити себе в якості дотепного співрозмовника, привернути до себе вподобану дівчину або хлопця. Правильно розповідати анекдоти - це справжнісіньке мистецтво.
Інструкція
1
По-перше, оповідачеві слід пам'ятати про те, що анекдот повинен бути розказаний до місця, а також підтримувати загальну тему розмови. Людина повинна чітко розуміти, на які теми в певній компанії можна жартувати, а на які не бажано. Приміром, анекдоти про начальників будуть не дуже доречні в присутності начальства.
2
По-друге, перш ніж розповісти той чи інший анекдот, оповідач повинен переконатися в тому, що він пам'ятає його напам'ять, до кінця, тобто по можливості проговорити жарт про себе.
3
Розповідати анекдот потрібно легко і невимушено, без запинок, як би між справою. Загалом, так, як ніби це проста, почута від когось історія. Тільки в цьому випадку манера оповіді буде природною.
4
Деякі анекдоти містять в собі не надто пристойні слова і вирази. Але з такої розповіді, як і з пісні, слова не викинеш. Доведеться говорити все. Це ще один привід озирнутися навколо і переконатися в тому, що тема і текст анекдоту підходять для зібралася компанії.
5
При розповіді анекдоту не буде зайвим допомагати собі руками, ногами, жестами та мімікою обличчя. Так анекдот придбає більше шансів на успішне його сприйняття оточуючими людьми.
6
Оповідачеві слід пам'ятати також і про те, що один і той же анекдот, розказаний двічі, дуже рідко може розсмішити. Свою колекцію анекдотів потрібно час від часу поповнювати новими приколами.
7
Якщо жарт виявився незрозумілою або несмішної для оточуючих, не варто витримувати тривалої паузи і чекати позитивної реакції співрозмовників. У цій ситуації найправильніше рішення - це плавно продовжити бесіду.
8
І ще, оповідач анекдотів повинен запам'ятати те, що пояснення сенсу приколу на прохання одного або декількох слухачів - заняття дуже нудне і стомлююче.