Як зробити стрижку будинку. Як правильно підстригти волосии.

Якщо стара зачіска набридла і волосся здається безформними, відразу псується настрій, все валиться з рук, і хочеться стрімголов бігти в найближчу перукарню або салон краси. Але може так статися, що ваш майстер у відпустці, в найближчий салон у вихідний чергу, та й грошей до кінця місяця замало. Тому ви можете спробувати себе в ролі перукаря.
Вам знадобиться
  • 1.Ножніци для стрижки волосся
  • 2.Машінка для волосся
  • 3.Расческа
Інструкція
1
Не варто вирішуватися на самостійну стрижку , якщо ви вирішили кардинально змінити імідж. Міняти каре на ультракоротку стрижку краще у професіонала, а от якщо для гарного настрою і нової зачіски достатньо тільки вкоротити волосся, тоді за справу.
2
Для початку потрібно запастися підходящими ножицями. Найкраще знайти такі в спеціальному «перукарському» наборі. Там ви знайдете не тільки гострі ножиці, а й машинку для волосся, а також гребінець зручної форми. Для цього сходите в магазин з косметичним або галантерейним відділом, там обов'язково знайдеться відповідний набір. Ножиці в такому наборі дуже зручно тримати в руках, а освоїти машинку дуже нескладно, зате дуже легко можна підрівняти лінію волосся на потилиці і скронях. Такий інструмент особливо оцінять власниці стрижок.
3
Наступний важливий етап - миття голови, волосся під час стрижки обов'язково повинні бути чистими. Просушіть волосся до злегка вологого стану і ретельно розплутайте пасма. Вологі рівні волосся дадуть можливість краще бачити, що і як ви зістригайте
4
Настав час подбати про те, щоб ви дуже добре бачили себе з усіх сторін. Дуже зручно встановити попереду себе дзеркало-переноску середнього розміру, а самій сісти так, щоб позаду вас було найбільше і оглядове дзеркало в квартирі. А якщо у вас стоїть трюмо - кращого варіанту не знайти.
5
Ви готові зробити перше рішучий рух ножицями. Не хвилюйтеся: чим твердіше буде ваша рука, тим краще результат. Навіть якщо хочете зрізати відразу десяток сантиметрів, за один раз цього робити не потрібно. Оптимально зрізати по 2-3 сантиметри. Так ви зможете вчасно помітити можливий для новачка брак у роботі і виправити ситуацію.