Куди поїхати відпочивати в березні.

Комусь в березні хочеться справжньої весни, хтось ще не готовий розлучитися з зимою. І планувати свій відпочинок краще з урахуванням побажань всіх членів сім'ї. Наприкінці березня у школярів наступають весняні канікули, які хочеться провести весело і цікаво. А навесні для цього є маса найрізноманітніших способів.
Інструкція
1
Якщо ви втомилися від зими і вам хочеться погрітися на теплому морі, вирушайте на курорти Куби, Ізраїлю, Йорданії. У цей час у країнах досить комфортна температура, без виснажливої спеки. Але море тепле, мінімум дощів і немає вітру. Крім пляжного відпочинку, можна зробити захоплюючі екскурсійні поїздки. А ось полюбилася багатьом туристам Індія в березні зустрічає сорокоградусной спекою - початком спекотного сезону.
2
Любіть піші прогулянки? Поїдьте в європейські столиці. Наприкінці березня в Європі починається справжня весна. У вас буде можливість насолодитися першим сонцем, першими зеленими листочками і квітами. У Німеччині можна відвідати старовинні замки, в Англії помилуватися зеленими садами, а в Парижі по весняному розкладом починає працювати Діснейленд.
3
Серед екзотичних напрямків можна порадити ПАР. В березні в ПАР стоїть осіняючи погода, адже пори року там там протилежні нашим. Але це не означає, що холодно і йде дощ. Навпаки, там встановлюється комфортна тепла погода. Туристів з усього світу в ПАР притягує природа національних парків, де в природних умовах можна поспостерігати за слонами, леопардами, буйволами. Є в Африці і свої «дива світу». Відчути себе піщинкою величезного світобудови можна на самій крайній точці планети - Мисі Доброї Надії. А любителі розваг оцінять Сан Сіті - місто свят і дивовижної архітектури.
4
А якщо ви хочете продовжити відмираючу зиму, катайтеся на гірських лижах європейських курортів. До кінця березня працюють підйомники на курортах Словаччини, Австрії, Фінляндії. Бюджетним варіантом може стати відпочинок в Карпатах або на Підмосковних гірськолижних курортах. При бажанні можна поєднати відпочинок з лікуванням. Зараз саме час відвідати курорти Краснодарського краю. Поки немає напливу відпочиваючих, можна без суєти і за менші гроші пройти оздоровчі процедури в санаторіях і бальнеологічних курортах.