Як зробити гребінь.

Дерев'яний гребінь для волосся - прикраса, яке прийшло з минулого, ще древні слов'янки розчісували і заколювали волосся за допомогою таких пристосувань. Він щадить волосся, не утворює електрики і несе цілющу біоенергетику. Зробити гребінь можна і самостійно, якщо у вас є відповідні інструменти.
Вам знадобиться
  • - дерев'яна дощечка;
  • - наждачний папір;
  • - циркулярна пила;
  • - шліфувальна машина або дриль, оснащена шліфувальної насадкою;
  • - морилка і лак по дереву;
  • - прикраси;
  • - рідкий клей по дереву.
Інструкція
1
Візьміть дощечку товщиною не більше сантиметра з плодового або іншого дерева, бажано підбирати такий матеріал, який підходить вам за енергетиці. Виріжте з неї прямокутник довжиною 8-10 см і шириною 8 см. Якщо ви хочете зробити більш довгий гребінь , вам буде необхідно його загнути, в такому випадку подбайте, щоб волокна розташовувалися уздовж виробу. Врахуйте, чим частіше будуть розташовані зуби, тим коротше може бути їх довжина.
2
За допомогою шліфувального круга або спеціальної насадки на дриль відшліфуйте заготовку так, щоб вона стала гладкою.
3
Обрисуйте олівцем форму гребеня. Намагайтеся зробити його симетричним, якщо вам потрібно зробити кілька виробів, виріжте з паперу шаблон.
4
Візьміть лобзик по дереву або циркулярну пилку і акуратно виріжте заготовку по контуру. Обробіть краю наждачним папером.
5
Приступайте до вирізання зубців. Можна зробити часті, як у гребінця зубчики (приблизна ширина 2,5 мм, відстань між ними 1,5 мм) або декілька окремих зубчиків на великій відстані (у такому разі зробіть гребінь більш широким, щоб він краще тримався в зачісці). Вирізуйте зуби за допомогою циркулярної пилки або лобзика.
6
шліфувального круга загострити площину гребеня з двох сторін так, щоб зуби стали гострими уздовж поверхні.
7
Тепер кожен зубчик треба загострити з двох сторін. Для цього скористайтеся спеціальною насадкою на циркулярну пилу.
8
Ще раз обробіть саморобний гребінь для волосся наждачним папером і покрийте морилкою і лаком.
9
Після висихання декорують гребінь . Для цього візьміть штучні квіти, відріжте їх так, щоб залишилася лише невелика частина стебла, і розкладіть в красивій композиції. Вниз додайте листочки із зеленої тканини. Можна прикрасити гребінь намистинами, закріпивши кожну на волосіні.
10
Приклейте всі елементи композиції за допомогою рідкого клею до гребеня і дайте йому висохнути. Якщо предмети великі, закріпіть з меблевим степлером, загнув скоби із зворотного боку. Додатково можна зміцнити конструкцію, обмотавши її через зуби прозорою волосінню.