Як відправити великий обсяг інформації. Як відправити інформацію в інтернет.

З ростом швидкості інтернету люди перестали обмежуватися відправкою електронною поштою лише текстових повідомлень і зменшених фотографій. Тепер виникає необхідність пересилання фільмів або декількох десятків фотографій в хорошій якості. Як же зручніше переслати такий величезний обсяг інформації ?
Вам знадобиться
  • - архіватор;
  • - файлообмінник;
  • - меседжер;
  • - Opera 10.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи є на вашому поштовому сервері обмеження на обсяг інформації . Якщо ваш файл ненабагато перевищує його, ви можете спробувати стиснути його за допомогою спеціальних програм (наприклад, 7z) і все-таки відправити його просто поштою.
2
Якщо ви користуєтеся яким-небудь меседжерах - ICQ, Magent, Skype, великий за розміром файл можна переслати через ці програми. Зрозуміло, вам доведеться залишатися на зв'язку з одержувачем протягом досить тривалого часу, адже швидкість передачі залежить як від вашого каналу зв'язку, так і від його швидкості.
3
Зручний спосіб передачі великих за обсягом файлів - через файлообмінник. Ви можете завантажити ваш файл на один з безкоштовних сайтів, налаштувати доступ - зробити його відкритим для всіх, чи запаролений, а потім переслати вашому другу посилання. Той зможе скачати файл у зручний для нього час, а ви зможете видалити цю інформацію з мережі. Перед завантаженням читайте правила файлообмінника, на багатьох з них також стоять обмеження на обсяг закачиваемой інформації .
4
Починаючи з десятої версії «Opera», в браузері є вбудований додаток «Opera Unite», що дозволяє передавати файли великих розмірів, минаю сервера передач. Зрозуміло, при цьому і у вас, і у адресата повинен бути подібний браузер. Для того щоб почати користуватися цим додатком, користувач повинен зареєструватися в діалоговому вікні програми і відкрити доступ до файлу, який він хоче переслати. Щоб не зробити дану інформацію надбанням громадськості, можете дозволити стрибка тільки після введення заданого вами пароля.
5
При пересиланні великого обсягу інформації використовуйте архіватор, за допомогою якого файл можна розділити на кілька частин і відправити їх поштою. Людині, якій призначений даний файл, достатньо буде розархівувати його, щоб скористатися інформацією.
При роботі в мережі нерідко можна зіткнутися з необхідністю відправки файлу або групи файлів великого розміру. В цьому випадку ви можете скористатися простою послідовністю дій.
Інструкція
1
Насамперед переконайтеся, що відправка потрібних вам файлів неможлива через електронну пошту, так як їх розмір перевищує максимально можливий розмір відправлень. Ви можете здійснити даний крок, написавши в технічну підтримку вашого поштового сервера або спробувавши прикріпити потрібні вам файли. Як тільки ви переконаєтеся що пряма відправка через e-mail вам не підходить, переходите до наступного кроку.
2
заархівуйте файли, призначені для відправки. Для цього виділіть їх все за допомогою лівої кнопки мишки або за допомогою клавіш shift і ctrl. Завершивши виділення, натисніть на них правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає "Додати до архіву". В налаштуваннях архиватора виберіть вкладку "Додатково", після чого встановіть пароль. Це обмежить третім особам доступ до даних, що містяться в архіві. Дочекайтеся закінчення створення архіву, в залежності від обсягу даних і швидкодії вашого комп'ютера, це може зайняти тривалий час.
3
Завантажте архів, отриманий в попередньому кроці, на файлообмінник. Розглянемо цей крок на прикладі сайту ifolder.ru. На головній сторінці справа ви побачите розділ сторінки, на якому ви можете завантажити файл. Натисніть на відповідну кнопку і дислокуються архів, створений раніше. Натисніть на ОК, після чого дочекайтеся закінчення завантаження. Залежно від швидкості вашого інтернет-з'єднання та розміру архіву це може зайняти тривалий час. По закінченню завантаження ви будете перенаправлені на сторінку з полем для створення пароля. Введіть його, максимізуючи даних, завантажених на сервері. Після цього ви потрапите на сторінку з посиланням на скачування завантаженого вами файлу. Скопіюйте її.
4
Створіть новий лист на вашому поштовому ящику. Вставте в текст листа посилання і пароль на скачування вашого архіву, а також пароль для доступу до архіву. Після цього введіть поштовий ящик адресата і натисніть на кнопку "відправити".