Як посилати смс на короткі номери.

При відправленні sms-повідомлень на короткі номера вас можуть очікувати різні неприємні несподіванки. Необхідно знати про них і намагатися не потрапляти «на вудку» шахраїв.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Перевіряйте вартість sms-повідомлення перед його відправкою, а не після. Реклама на телебаченні та телефонні розсилки рясніють різноманітними пропозиціями взяти участь у конкурсах, замовити гороскопи або гри, скачати мелодії і т.п. І потрібно всього-то відправити пару символів на короткий номер і приз, вважайте, вже у вас в кишені. Насправді все не так просто. Інформація про вартість відправки даного повідомлення, як правило, написана дуже дрібним шрифтом внизу телевізора і практично нечитана.
2
Якщо ви навіть встигли прочитати, скільки коштує відправка повідомлення, не поспішайте його посилати. Зазвичай реклама якого-небудь сервісу істотно занижує вартість вихідного повідомлення. Зателефонуйте в службу підтримки клієнтів оператора вашої стільникового зв'язку.
3
Продиктуйте менеджеру короткий номер, а потім поцікавтеся вартістю відправки sms-собщения на нього. Якщо сума рівнозначна озвученої в рекламі, можете відправляти повідомлення. В іншому випадку є серйозний привід відмовитися від даного виду послуг.
4
Якщо у вас є можливість прочитати умови користувальницького договору (при відправці sms в інтернеті), не нехтуйте цією можливістю. Так ви зможете уникнути автоматичної платної підписки на будь -або вид послуг, оформлюваної «заодно» без вашого відома.
5
У випадку, якщо ваш оператор стільникового зв'язку використовує безкоштовні короткі номера для здійснення зв'язку з абонентами, перш ніж відправляти sms-повідомлення на даний номер, почитайте інформацію про нього в інтернеті. Введіть короткий номер в програму - пошуковик і подивіться, які саме послуги надаються за допомогою його використання.
6
Зайдіть на офіційний сайт обслуговуючої вас компанії і прочитайте інформацію про коротких сервісних номера х на ньому. Звертайте увагу на виноски.