Як згорнути майку.

Щоб навчиться акуратно складати майки, потрібно спритність рук, терпіння і бажання. Осягнення цієї простої науки дозволить не тільки надалі заощадити час, витрачений на пошуки і повторну прасування білизни, це вірний спосіб завжди містити речі в порядку.
Інструкція
1
Перший способОпределітесь з рівною робочою поверхнею: ліжко, стіл, прасувальна дошка або підлогу. Покладіть майку «обличчям» вгору і боком до себе. Права рука повинна бути з боку лямок майки, ліва - навпаки її низу.
2
Правою рукою захопіть майку за дальню від себе лямку, а лівою рукою візьміться за нижній край майки по лінії, подумки проведеної від правої руки паралельно бічному шву.
3
Підніміть майку з поверхні так, щоб її дальній її край загорнувся в протилежну від вас сторону, тобто за спину вироби. З'єднайте обидві руки, склавши виріб навпіл. Праву руку відведіть на утворився правий кут згорнутої майки. Покладіть її на поверхню і складіть її ще раз вдвічі.
4
Другий способРазложіте виріб на столі обличчям до себе лямками вгору. Підігніть лямки на себе, щоб верхня межа представляла з себе рівну горизонтальну лінію.
5
Подумки розділіть майку по вертикалі на три рівні частини. Підніміть правий край вироби на 1/3 і загорніть до середини так, щоб правий боковий шов проходив рівно по центру получившегося квадрата. Так само загорніть лівий край майки, тепер лівий бічний шов повинен лежати строго по правому згину.
6
Залишилося тільки згорнути навпіл утворився прямокутник, після чого акуратно складені майки можна об'єднати в рівну стопку для зберігання в шафі.
7
Третій способМетод складання майки рулетом підійде для мандрівників, які прагнуть економити місце в багажі особливим розташуванням речей. Покладіть виріб перед собою прямо лямками вгору і поверніть його три рази по вертикалі так, щоб на вас була направлена передня сторона, а шви підігнуті ззаду.
8
Візьміться за нижній край і щільно скатуйте його вгору. Дійшовши до лямок, обмотайте ними імпровізований валик. Якщо лямки тонкі, можна зав'язати. Виріб готовий для компактного розміщення в валізі.