Як одержувати повідомлення.

Багато знайомі з сервісом електронної пошти від компанії «Яндекс», яка спочатку була відома, як пошукова система. Явним плюсом їх пошти є декілька способів одержання оповіщень про надходження нових листів на електронну адресу.
Вам знадобиться
  • Аккаунт на «Яндекс.Пошта».
Інструкція
1
Для отримання інформації про кількість нових або непрочитаних листів необхідно провести аутентифікацію на сторінці сервісу «Яндекс.Пошта». Після введення логіна і пароля в лівій частині поточної сторінки ви побачите символічний будиночок з заголовком «Пошта». Усередині нього будуть відображені дані про нову пошту і про повідомленнях із соціальних мереж, якщо вам приходять такі листи.
2
Для обнулення кількості непрочитаних листів необхідно натиснути на посилання "... нових листів» і переглянути їх усі. Для здійснення тієї ж операції, але на користь повідомлень із соціальних мереж необхідно натиснути посилання «Я в курсі». Щоб відмовитися від відображення подібних повідомлень, вам буде потрібно клацнути на розділі «Інші настройки» і прибрати Відмітки рядка «Спеціальні значки повідомлень».
3
Не завжди зручно виробляти серфінг по інтернет-ресурсам і відстежувати поштовий ящик, постійно завантажуючи вкладку з поштою. В такому випадку набагато зручніше використовувати спеціальне доповнення для браузера «Яндекс.Бар». Після його установки перед вами з'явиться невелика панель, яка буде містити необхідні вам кнопки. Все досить просто - при надходженні нових листів в Яндекс.Барі з'являється відповідне повідомлення. Для переходу до електронного ящика достатньо натиснути на зображення поштового конверта.
4
Якщо ви не використовуєте браузер так часто, щоб отримувати повідомлення через нього, скористайтеся програмним забезпеченням «Я. Онлайн». Після його установки і підключення до мережі програма автоматично перевіряє вашу електронну адресу і відображає кількість нових листів. Перейти на пошту можна після натискання невеликого віконця з повідомленням, в якому відображається заголовок листа, час отримання та інша інформація.
Податкові повідомлення разом з квитанціями для оплати зазвичай приходять платнику податків поштою. Але в деяких випадках, наприклад, через зміну адреси або поганої роботи пошти, повідомлення можуть не прийти. В цьому випадку отримати їх можна онлайн.
Інструкція
1
На сайті федеральної податкової служби www.nalog.ru виберіть розділ "Електронні послуги", а в ньому підрозділ "Особистий кабінет платника податків". Через сайт податкової служби можна отримати дані по заборгованості по майновому, транспортному, земельного податків, податку на доходи фізичних осіб (інформація з податків для індивідуальних підприємців та юридичних осіб через цей сервіс не видається).
2
Введіть у вікні свій номер платника податків, а також прізвище, ім'я та по батькові (дані не зберігаються на сервері ФНС). Після введення цих даних автоматично підвантажиться номер вашого регіону. Також буде потрібно ввести номер з картинки в спеціальне поле. Натисніть кнопку "Далі".
3
Після обробки даних система виведе на екран дані про ваші заборгованостях по податках і зборах, якщо дані по ним є в електронній системі, а також по нарахованих штрафів і пені, якщо термін сплати був пропущений.
4
Сформуйте платіжне доручення з нарахованих податків і зборів (повідомлення форми ПД для оплати податку). З його допомогою ви можете оплатити заборгованість в будь-якому банку. Просто збережіть платіжне доручення або виведіть його на принтер. Платіжне доручення вже містить всі необхідні для оплати дані, включаючи суму податку, пені та штрафів, а також ваші особисті дані - вам необхідно лише поставити число оплати і власну підписом.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що при оплаті в банку не можна використовувати індекс платіжного доручення, він носить інформаційних характер і призначений для використання виключно в спеціальних операційних касах.
Корисна порада
У випадку, якщо ви вважаєте, що податки нараховані неправильно або на вас висять вже погашені заборгованості, вам слід звернутися до місцевого відділення податкової інспекції. Ви можете взяти з собою роздруківки їх особистого кабінету налогоплательщіка.Не використовуйте платіжні повідомлення на сплату податку, викачані з інтернету - вони можуть містити застарілі дані.