Як встановити мобільний сканер.

Мобільний сканер - це програма для телефонів, яка в кращому випадку просто не працює, а в гіршому завдає певної шкоди мобільному пристрою та рахунку абонента стільникового зв'язку. Намагайтеся захистити себе від вивертів шахраїв і встановлюйте тільки перевірене програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб перевірити додаток для телефону, яке ви хочете встановити в ваш мобільний пристрій, перевірте на сторінці завантаження, скільки разів воно було скачано раніше і чи є про нього позитивні відгуки інших користувачів.
2
Тут також варто бути гранично уважними, оскільки багато шахраї самостійно реєструють акаунти в системі і пишуть відгуки про роботу небезпечного додатки. В цьому випадку можна відрізнити їх лише по неприродного відсутності помилок в кожному повідомленні або якщо кожне з них має рекомендаційний характер. У кожному разі при завантаженні вмісту на ваш комп'ютер антивірусна система повинна бути включена. Не завантажуйте додатки на зразок мобільного сканер а чи перехоплювача СМС-повідомлень, все це не більше, ніж виверти недобросовісних розробників з метою нанесення збитку власникові телефону.
3
Якщо необхідно, розархівуйте мобільний додаток, перевірте його на наявність вірусів. Скопіюйте установник в пам'ять підключеного до комп'ютера мобільного пристрою або на його флеш-карту. Від'єднайте мобільний телефон від персонального комп'ютера, зайдіть в меню установки програм і інсталюйте додаток, запустивши його установник.
4
Зверніть увагу, що якщо програма не має на увазі обов'язкового підключення до інтернету для виконання своїх прямих функцій, вона не повинна запитувати для цього дозволу користувача. Якщо ж для її роботи необхідно підключення до інтернету, кращим варіантом буде наявність у вас сім-карти з безлімітним тарифним планом. Не дозволяйте відправку викликів або повідомлень з вашого мобільного телефону встановлюваним додаткам.
5
Для того щоб убезпечити баланс вашого рахунку від маніпуляцій шахраїв при установці мобільних додатків, зателефонуйте в службу технічної підтримки вашого оператора стільникового зв'язку і попросіть заблокувати відправку повідомлень на короткі номери і встановіть заборона виклику за певними параметрами.
Корисна порада
Перевіряйте на віруси викачані установники.