Як підняти дзеркало.

Дуже важливу роль при водінні автомобіля грають правильно встановлені дзеркала. Вони дозволяють водію розширити огляд і уникнути багатьох неприємних моментів, які можуть виникнути в дорозі. Кожен автовласник налаштовує дзеркала так, як йому буде найзручніше. Саме тому, іноді після покупки машини, виникає потреба підняти автомобільне дзеркало з метою поліпшення огляду.
Інструкція
1
Акуратно почніть знімати дзеркало з його місця. Для цього спочатку відкрутіть гвинт, а потім повільно витягніть саме дзеркало . Після цієї процедури ви побачите невеликий залізний п'ятак, який теж необхідно зняти, так як на нього кріпляться дзеркала.
2
Нагрійте п'ятак за допомогою технічного фена для того, щоб його було легко від'єднати від поверхні автомобіля. Тільки будьте уважні при нагріванні, так як випадково можна потрапити на скло, в результаті чого на ньому з'являться тріщини. У разі якщо немає фена можна скористатися очищувачем бітумних плям. З його допомогою можна швидко і без особливих зусиль відклеїти залізну пластинку.
3
Видаліть залишки клею з поверхні, протерши їх уайт-спиртом або будь-яким іншим розчинником, який можна купити в господарському магазині.
4
прістройте дзеркало на вибране вами місце і зафіксуйте його в цьому положенні. Якщо ви не знаєте як зафіксувати, то попросіть когось із знайомих потримати дзеркало в необхідному положенні, а самі сядьте за кермо і подивіться, чи буде вам зручно так їздити.
5
Приклейте п'ятак на нове місце. Найкраще скористатися двокомпонентним клеєм, так як він приклеює набагато якісніше, ніж звичайний. Надлишки клею видаліть м'якою ганчіркою.
6
Закріпіть дзеркало , ретельно закрутивши гвинт. Перевірте щоб воно не захитається. Сядьте за кермо і відрегулюйте найбільш правильне положення дзеркала, щоб вам було все максимально видно.
Зверніть увагу
При бажанні можна купити нові дзеркала на присосках. Їх зручність полягає в тому, що їх легко зняти і прикріпити назад без будь-якого праці. Однак крім переваг в них є свій недолік: при дуже високій температурі присоски нагріваються, розм'якшуються і відпадають. Тому залишивши машину на довгий час під прямими сонячними променями, ви можете знайти своє дзеркало на підлозі або на кріслі.