Як взяти факс в телефон.

Повідомлення, відправлені вам на факс , можна прийняти за допомогою мобільного телефону, однак при цьому слід врахувати наявність певних умов. По можливості намагайтеся використовувати спеціальне обладнання для прийому факс ів.
Вам знадобиться
  • - програма для прийняття факсу в телефон;
  • - мобільний пристрій з модемом.
Інструкція
1
Переконайтеся в наявності у вас мобільного телефону з вбудованим модемом. Якщо ж такого немає, перевірте можливість підключення зовнішнього модему. Дізнатися характеристики вашого мобільного пристрою стосовно даного параметра ви можете в керівництві користувача, яке йде в комплекті при покупці, а також на офіційному сайті виробника в описі моделі.
2
Переконайтеся в тому, що у вас включена функція прийняття факс а. Для цього зателефонуйте до служби технічної підтримки використовуваного вами оператора зв'язку і попросіть працівника підключити вам дану послугу, попередньо дізнавшись про таку можливість. У Росії досить небагато операторів, що підтримують дану послугу, в основному вони надають тільки можливість відправки факс ів. Послуга їх прийому доступна в основному для абонентів компанії МТС, однак все може залежати від регіону вашого місця розташування.
3
Встановіть у ваш мобільний пристрій програмне забезпечення для роботи з факс імільнимі повідомленнями, наприклад, WinFax або будь-яке інше, яке здасться вам найбільш зручною. Перед використанням виконайте попередню настройку в вашому телефоні, ввівши необхідні контактні дані та інші параметри.
4
не завантажуйте програмне забезпечення для телефону з невідомих сайтів, також намагайтеся перевіряти на віруси завантажені установники, якщо не хочете втратити важливу інформацію або завдати шкоди роботі мобільного пристрою.
5
При використанні супутникової технології зв'язку дізнайтеся у вашого оператора про можливість підключення послуги прийому-передачі факс ов через ваш мобільний телефон, оскільки в більшості випадків вона буває доступна для їхніх абонентів, тут вам також знадобиться установка програмного забезпечення, яке іноді надається оператором.
Корисна порада
Дізнайтеся про можливості прийому-передачі факсів на сайті вашого оператора.