Як змінити e-mail Вконтакте. Як змінити електронну адресу.

При зміні електронного ящика користувачеві доводиться змінювати імейл на всіх сайтах, де він має реєстрацію. Часом графу, куди необхідно ввести оновлені дані, не так просто знайти. Зрозуміло, на ресурсі Вконтакте вам також знадобиться змінити імейл.
Інструкція
1
Для того щоб змінити поштову скриньку, зайдіть на свою сторінку Вконтакте . Лівою кнопкою миші натисніть на посилання «Мої установки», яка знаходиться в меню зліва. Після того як ви пройшли по посиланню, вам відкриються додаткові настройки, де ви і зможете вказати новий електронну адресу.
2
Опустіть сторінку вниз або прокрутите роликом миші. Ви побачите один з додаткових параметрів «Змінити основний e-mail». Саме з ним вам і належить працювати.
3
Вкажіть ваш новий електронний ящик в рядку «Новий e-mail», а потім натисніть кнопку «Змінити e-mail». Після цього на обидві ваші пошти прийде лист-підтвердження про зміну імейлу. Про це вас сповістить система Вконтакте після того, як дані потраплять на сервер.
4
Тепер вам необхідно зайти на старий поштовий ящик, який ви спочатку використовували для роботи з сайтом, знайти лист від адміністрації Вконтакте і відкрити його. У листі буде сказано про необхідність підтвердження бажання змінити пошту. Зроблено це для того, щоб зловмисник, який заволодів вашим паролем, не зміг повністю заволодіти вашою сторінкою. Для того щоб підтвердити зміну поштової скриньки, пройдіть по посиланню, зазначеної в листі.
5
Після того як ви пройшли по посиланню, система повідомить вас, що код активації з вашого колишнього ящика прийнятий, і тепер залишається дочекатися коду активації з нового імейлу.
6
Для того щоб підтвердити останній код, зайдіть в вашу нову пошту, яку ви вказали в налаштуваннях. Там ви також побачите лист від адміністрації Вконтакте , яке вам потрібно буде відкрити. Для завершення зміни поштової скриньки знову пройдіть по зазначеної в листі посиланням. Тепер ви ввели останній необхідний код.
7
Після того як ви пройдете по посиланню, система повідомить вам, що ваш e-mail був успішно змінений. Тепер ви можете увійти на сайт, використовуючи нові дані.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w0SgOvv4yNk