Як вирішувати математичні ребуси. заміна цифр буквами математичні ребуси.

Математичні ребуси зазвичай виглядають як приклади на арифметичні дії, в яких цифри повністю або частково замінені іншими символами: буквами, зірочками та ін. Завдання полягає в розшифровці вираження .
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - Стерк.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до розгадування складних завдань, потренуйтеся на простому прикладі: ВАГОН + ВАГОН = СКЛАД. Запишіть його в стовпчик, так буде зручніше вирішувати. Ви маєте два невідомих п'ятизначних числа, сума яких шестизначне число, значить В + В більше 10-ти і С дорівнює 1. Замініть символи С на 1.
2
Сума А + А - однозначне або двозначне число з одиницею на кінці, це можливо в тому випадку, якщо сума Г + Г більше 10 і А одно або 0, або 5. Спробуйте припустити, що А дорівнює 0, тоді Про одно 5-ти, що не задовольняє умовам завдання, тому в цьому випадку В + В = 2В не може дорівнювати 15-ти. Отже, А = 5. Замініть всі символи А на 5.
3
Сума О + О = 2О - парне число, може бути дорівнює 5 або 15 лише в тому випадку, якщо сума Н + Н - двозначним числом, тобто Н більше 6-ти. Якщо О + О = 5, то О = 2. Це рішення невірно, тому В + В = 2В + 1, тобто Про повинно бути число непарне. Значить, О одно 7-ми. Замініть всі О на 7.
4
Легко помітити, що В дорівнює 8-ми, тоді Н = 9. Замініть всі букви на знайдені числові значення.
5
Замініть у прикладі залишилися літери на числа: Г = 6 і Т = 3. Ви отримали правильне рівність: 85679 + 85679 = 171358. Ребус відгаданий.
6
Іноді в літературі зустрічаються подібні завдання. Перша частина ребуса являє собою букву «Е» з вписаною всередину «К». Читається це так: «У« е »-« к »», т. Е. Виходить склад «вік». Друга частина ребуса зображує гору. Напишіть слово «гора». «Г = Т» означає, що в цьому слові треба замінити букву «г» на «т». Ви отримаєте «тора». Кома в кінці вимагає викреслити останню літеру, тобто від «тора» залишається «тор». Це другий склад шуканого слова. З'єднайте обидва стилю, ви отримали слово «вектор». Це і є рішення ребуса.
Зверніть увагу
Деякі математичні ребуси можуть мати кілька рішень. Наприклад, для АВС + СВА = ZZZ, А може приймати значення 1; 2; 3. Відповідно, В дорівнює 2; 3; 4, і Z дорівнює 4; 6; 8.
Ребус - це різновид загадок, в яких загадувати слово потрібно вгадати за малюнками, які містять букви або цифри. На картинках ви також можете зустріти інші позначення, які вказують на певне читання слова. Розгадування ребусів - досить захоплююче заняття, воно є справжньою розминкою для вашого розуму. Для того щоб розгадати ребус, ви можете скористатися наступним набором правил і вказівок.
Інструкція
1
Назва предметів, які зображені на картинці, необхідно читати тільки в називному відмінку.
2
Іноді предмет, зображений в ребусі, може мати два або більше назв (наприклад, нога або лапа). Також предмет може мати як загальна назва, так і конкретне (наприклад, риба - загальна назва, а щука, карась - конкретне). Тому вміння правильно назвати річ, зображену на малюнку - запорука успіху. Найефективніший спосіб вирішення ребусів - розшифровка зображення по частинах, тобто вам потрібно записати всі найменування предметів, а потім скласти їх у текст.
3
Якщо картинка перевернута, то слово потрібно читати справа наліво, наприклад, кріт - торк.
4
Якщо ліворуч або праворуч від картинки намальовані одна або дві перевернуті коми, то в кінці або на початку слова необхідно прибрати одну або дві букви відповідно.
5
Якщо над малюнком розташовані цифри, то тоді букви, з якого складається слово, потрібно читати в такому порядку, в якому стоять цифри.
6
Якщо поруч з намальованим предметом є закреслена буква, то її необхідно виключити з назви даного предмета.
7
Над картинкою можуть стояти дві букви із знаком «дорівнює» між ними, це означає те, що ліва літера замінюється правою.
8
Іноді в ребусах можуть зустрічатися дробу. У такому випадку дріб замінюється приводом «Під», наприклад, «н/я» розшифровується як «ЯПОДН» або «Підніми».