Як прикрасити рибу. Як офоміть рибну нарізку.

Найчастіше рибу подають без особливих вишукувань, лише злегка присипавши зеленню. Але деякі рибні страви можуть стати справжньою окрасою святкового столу. Одним з таких страв є заливна риба в журавлинному желе.
Вам знадобиться
  • - Риба
  • - Фігурно нарізані овочі
  • - Зелень
  • - Бульйон
  • - Журавлинний сік
  • - Желатин
Інструкція
1
Рибу для цієї страви можна брати будь-яку, але краще всього на столі виглядатимуть осетрина, білуга та севрюга. Очистіть рибу від зовнішніх хрящів, розріжте її на порційні шматки і дуже обережно відваріть їх так, щоб вони не втратили форми. Найкраще робити це в пароварці.
2
Дрібна рибка або голови, плавники, шкіра дешевої великої риби підуть на приготування бульйону. Варіть бульйонну суміш доти, поки кістки голів не почнуть відділятися один від одного. Процідіть бульйон і освітлити його за допомогою ікри або льезона. Розділіть бульйон на дві частини, додайте в одну з них журавлинний сік. Якщо бульйон вийшов не дуже насиченим, можна додати в нього трохи розведеного желатину.
3
Візьміть довгасте блюдо, викладіть на нього шматки риби, створивши видимість її цілісності. Залийте рибу червоним желе, викладіть поверхню навколо неї фігурно нарізаними часточками відвареної моркви і свіжого огірка, кружками яєць, зеленню. Наріжте лимон тонкими кружечками, четвертуйте кожен з них. В розрізи між рибними шматками вставте лимонні шматочки так, щоб вони злегка відхилялися назад, створюючи подобу луски. Якщо часточки не хочуть триматися, умочіть кожну з них в желе і трохи притримайте, поки ті не застигнуть.
4
Проміжки між лимонними лусочками теж посипте зеленню і розподіліть зверху порцію світлого желе. Добре охолодіть заливне до повного його застигання і подавайте на стіл. Для нарізування такої риби краще взяти ніж з гофрованої поверхнею. В результаті навіть в розрізаному вигляді блюдо буде вражати своєю красою, а тих, хто зважиться його все-таки спробувати, ще і смаком.
Корисна порада
Ви можете зробити заливне з запеченої риби, тоді воно буде виглядати ще барвисто.