Як вивчитися на перукаря.

Щоб оволодіти якою-небудь професією потрібні два етапи: вивчення її основ і потім подальше вдосконалення. Не виняток і перукарське мистецтво. Після отримання базової освіти потрібно буде не тільки працювати за отриманою спеціальністю, а й постійно продовжувати навчання. Тільки так можна стати справжнім професіоналом.
Вам знадобиться
  • - набір основних перукарських інструментів;
  • - спеціалізована література;
  • - доступ до мережі інтернет.
Інструкція
1
Отримати базову освіту в галузі перукарського мистецтва можна на короткотермінових курсах або в спеціалізованому навчальному закладі. Курси більш популярні, оскільки всього за кілька місяців можна отримати основні знання, пройти практику і приступати до роботи.
2
Вибрати хороші курси не так просто, хоча пропозицій дуже багато. В першу чергу, поцікавтеся у знайомих, може, вони знають, де можна отримати дійсно хорошу підготовку. Можете запитати майстра, робота якого вам подобається, де він проходив навчання, які курси може порекомендувати.
3
Вибравши кілька прийнятних для себе курсів, не поспішайте записуватися і вносити оплату. Постарайтеся відвідати їх все і порівняти між собою. Часто тут практикується безкоштовний пробний урок, або можна побути моделлю для учнів. Поцікавтеся програмою курсів, практичних занять, можливістю відвідувань в зручному режимі і можливостями подальшого працевлаштування.
4
Інший варіант навчання - спеціалізовані вузи, училища та коледжі. Термін навчання тут більше, але й обсяг знань дається набагато серйозніший. По закінченні навчання випускники отримують дипломи, що дають право на роботу за фахом.
5
Почавши працювати, не забувайте про підвищення своєї кваліфікації, намагайтеся стежити за всіма новинками у своїй галузі. Відвідуйте майстер-класи відомих стилістів, спілкуйтеся з колегами.
6
Слідкуйте за новинками за допомогою спеціалізованої літератури: книг та періодики. Тут можна знайти масу корисної інформації. Періодична література розрахована в основному на досвідчених майстрів, які вже здатні самостійно розібратися в схемах. Багато інформації можна почерпнути в інтернеті. Тут розміщені різні відеоуроки та майстер-класи, які допоможуть досягти нових висот в освоєнні перукарського мистецтва.
Корисна порада
Так як перукарське мистецтво - професія творча і безпосередньо пов'язана зі спілкуванням, часто буває корисним не тільки навчання спеціальності, а й відвідування комунікативних тренінгів або семінарів з конфліктології.