Як відкрити магазин, де все за однією ціною. відкрити магазин товарів все по.

Цікаві бізнес-рішення приваблюють покупців і допомагають зайняти лідируючі позиції. Магазин з товарами, що продаються по одній ціною, безсумнівно, є однією з таких вдалих знахідок і відмінним маркетинговим ходом.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - різний товар однієї цінової категорії,
  • - стартовий капітал.
Інструкція
1
Перш ніж відкрити подібний магазин, складіть бізнес-план. Продумайте, чим саме ви збираєтеся торгувати. Яким чином можна знайти таку групу різних товарів, узагальнення ціни яких не завадить, а, навпаки, допоможе підняти рентабельність бізнесу.
2
Визначтеся з ціновою категорією, тобто який саме буде ціна на ваші товари. Наприклад, якщо ви збираєтеся торгувати якісною побутовою технікою і продавати все по 50 тисяч рублів, навряд чи ваш магазин буде користуватися популярністю. Звичайно, якщо ви не будете торгувати собі у збиток.
3
Вибирайте найбільш ходовий і менш масштабний товар, що знаходиться в одному ціновому діапазоні. Можна зосередитися на "мелочевке". Наприклад, це може бути якісна біжутерія або м'які плюшеві іграшки, постільну білизну або кімнатні квіти і т.п. Звичайно, серед даних категорій товарів діапазон цін може бути також дуже великий, але ваше завдання: підібрати такі з них, які займають одну цінову нішу.
4
Продумайте дизайн зовнішнього вигляду та внутрішнього інтер'єру вашого магазину. Він багато в чому буде залежати від тієї продукції, якою ви будете торгувати. Не забудьте замовити привабливу вивіску, що інформує про те, що ви продаєте різний товар по одній ціною.
5
Не шкодуйте коштів на «розкрутку» бізнесу. Замовте рекламу в місцевих ЗМІ, проводите конкурси, акції і т.п. Зробіть урочисте відкриття свого магазину, запросіть пресу, першим ста покупцям організуйте подарунки.
6
Приділіть увагу навчанню обслуговуючого персоналу, їх формі, виробленої в єдиному іміджевому стилі. Нехай продавці засвоять спеціальні «мовні приманки» для покупців, займають активну професійну позицію.
7
Організуйте в магазині додаткові послуги та розваги. Наприклад, дитяче міні-кафе, в якому, до речі, все теж може бути по одній ціною. Це приверне більше число покупців.