Як зібрати базу.

Кожен професіонал працює за хорошою базі даних. Така база містить контактну інформацію для швидкого зв'язку з потенційними клієнтами. Якісна база збирається за певним алгоритмом.
Вам знадобиться
  • Домен і хостинг для сайта.
Інструкція
1
Складіть безкоштовне керівництво і розмістіть його в інтернеті. У цьому посібнику повинні міститися відомості, які залучають ваших потенційних клієнтів. Розглянемо конкретний прімер.Допустім, ваша компанія займається заправкою картриджів. Вам хотілося б мати хорошу базу підприємств, зацікавлених в таких послугах. Ви можете скласти спеціальне керівництво "Як підприємству заощадити 20% коштів на заправці картриджів". Оформіть цей документ в електронному вигляді і розмістіть на окремому сайті.
2
Вкажіть на сайті 3 причини, за якими слід терміново вивчити ваше безкоштовне керівництво. Ви можете описати щось подібне: - дізнайтеся, чому неякісна заправка скорочує термін служби принтера в 3 рази; - як заправляти принтер якісними чорнилом і при цьому економити 20% коштів вже в цьому кварталі; - чому фарба в картриджі закінчується в самий невідповідний момент і як цього ізбежать.Ви не повинні рекламувати на сайті свої послуги. Ви рекламуєте безкоштовне керівництво, в якому потенційний клієнт може дізнатися щось важливе для себе.
3
Напишіть на сайті запрошення отримати ваше безкоштовне керівництво. Але не давайте посилання на скачування файлу. Замість цього розмістіть форму підписки на розсилку. Таким чином, потенційний клієнт спочатку залишить вам свої контактні дані, а тільки потім отримає безкоштовне керівництво.
4
Почніть рекламувати безкоштовне керівництво в тих місцях, де бувають ваші потенційні клієнти. Це можуть бути профільні сайти в інтернеті, газети, журнали і т.д.Ваша завдання - зацікавити клієнтів і запросити на ваш сайт. Так почне автоматично збиратися якісна база. Люди отримуватимуть хороше керівництво, а у вас залишаться контакти для зв'язку.
5
Напишіть нове безкоштовне керівництво і створіть для нього окремий сайт. Повторюйте всі кроки спочатку і робіть це постійно, для отримання нових активних контактів. Ваша база буде безперервно зростати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vWoTkqxz40I
Зверніть увагу
Якщо клієнт не подзвонить, через 2 дня поцікавтеся, чи отримав він ваше керівництво і нагадайте, що термін вигідної пропозиції добігає концу.Не забудьте ввічливо залишити за собою право звернутися до клієнта надалі. Для цього пообіцяйте, що скоро вийде нове безкоштовне керівництво і ви обов'язково про це повідомте. В цьому випадку зібрана вами база буде активною і чуйною на ваші комерційні пропозиції, тому що вас почнуть сприймати як експерта.
Корисна порада
В безкоштовному керівництві розкажіть не тільки про цікавлять клієнта питаннях, але і про ваші послуги. Не забудьте вказати причину, по якій клієнт повинен звернутися в вашу компанію просто зараз. Пообіцяйте якісь особливі умови, якщо він подзвонить прямо сьогодні або в найближчі 3 дні.