Як відкрити сайт через проксі.

Необхідність відкрити сайт через проксі-сервер виникає в тому випадку, якщо користувача заблокували по ай-пі або йому не хочеться залишати на сайт е інформацію про свій реальний ip-адресу. Щоб відвідування сайт а залишилося анонімним, необхідно знайти відповідний проксі і правильно налаштувати браузер.
Інструкція
1
При роботі через проксі найскладнішим моментом виявляється пошук якісного проксі-сервер а. Більшість з тих, що виявляються в публічних списках, «живуть» не більше декількох годин. Багато хто працює занадто повільно, що позначається на швидкості завантаження сторінок.
2
Знайдіть у мережі списки проксі-сервер ів. Один з кращих ресурсів даної тематики знаходиться тут: http://spys.ru/proxies/Списки постійно оновлюються, є сервіс перевірки серверів на працездатність. У колонці «Анм» зазначено, чи забезпечує проксі анонімність. Колонка «Врм» показує час його відгуку - чим воно менше, тим краще. Ви можете вибрати і країну, в якій знаходиться сервер.
3
Вибравши і перевіривши проксі-сервер, необхідно налаштувати браузер для роботи з ним. Якщо ви працюєте в Internet Explorer, зайдіть в меню «Сервис», відкрийте «Властивості оглядача - підключення». Натисніть кнопку «Налаштування». У вікні, виберіть пункт «Використовувати проксі-сервер». Вкажіть дані проксі - адреса і використовуваний порт.
4
При роботі в браузері Mozilla Firefox відкрийте меню «Інструменти», виберіть: «Налаштування - Додатково - Мережа». У розділі «Налаштування параметрів з'єднання Firefox з Інтернетом» натисніть кнопку «Налаштувати». Відзначте пункт «Ручне налаштування сервера проксі», введіть адресу і номер порту. Збережіть зміни.
5
Для роботи з проксі в браузері Opera відкрийте пункт меню «Сервис», виберіть: «Налаштування - Додатково - Мережа». Клікніть мишкою кнопку «Проксі-сервери». Відзначте використовувані вами типи сполук, пропишіть в цих рядках дані проксі-сервер а - адреса і порт. Натисніть «ОК».
6
Так як публічні проксі-сервер и зазвичай працюють дуже недовго зважаючи на велику кількість бажаючих ними скористатися, існує спосіб самостійного пошуку проксі за допомогою спеціальних програм. Їх можна розділити на два типи: перші збирають у мережі публічні списки проксі і перевіряють їх на працездатність. За допомогою інших можна самостійно сканувати діапазони ip-адрес для пошуку проксі по використовуваних ними портів. Всі ці програми ви можете знайти в інтернеті.